Immortals Fenyx Rising
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Immortals Fenyx Rising otrzyma przepustkę sezonową z trzema DLC i bezpłatną zawartość po premierze

Firma Ubisoft ogłosiła, że nadchodzące Immortals Fenyx Rising otrzyma trzy…

18 listopada 2020

Firma Ubisoft ogłosiła, że nadchodzące Immortals Fenyx Rising otrzyma trzy dodatkowe rozszerzenia DLC oraz wiele darmowego contentu. Okazuje się także, że Fenyx nie będzie jedyną grywalną postacią w nowym IP.

 

Pierwsze rozszerzenie – „A New God” zabierze głównego bohatera na Olimp, gdzie wezmie on udział w wyzwaniach i próbach w dążeniu do boskości. Drugie o nazwie „Myths of the Eastern Realm”, przenosi całkowicie rozgrywkę do chińskiej mitologii, z nowym grywalnym bohaterem o imieniu Ku. Ostatnie DLC pt. „The Lost Gods”, przenosi graczy z powrotem do świata greckiej mitologii, jednak w tym dodatku gra kompletnie zmienia obraz rozgrywki, ponieważ będzie ona zaprezentowana w izometrycznym stylu z góry na dół, podobnym do serii Diablo. Trzecie rozszerzenie zawiera również nowego bohatera – Ash. Wszystkie trzy dodatki będzie można zakupić w ramach przepustki sezonowej w kwocie 39.99 euro (około 150-170 złotych, polska cena nie została jeszcze oficjalnie podana). Karnet sezonowy jest dołączony także do Immortals Fenyx Rising Gold Edition.

 

Przepustka sezonowa będzie również zawierać dodatkowe zadanie o nazwie When the Road Gets Rocky, w ramach którego Fenyx połączy siły z Hermesem i będzie ono dostępne w dniu premiery.

 

Oprócz trzech rozszerzeń DLC, Immortals Fenyx Rising będzie zawierało również darmowe wydarzenia w grze, cotygodniowe wyzwania lochów i codzienne zadania, za wykonanie których gracze będą nagradzani kosmetycznymi przedmiotami oraz punktami doświadczenia.

 

Poniżej możesz sprawdzić zwiastun przygotowany przez Ubisoft dla przepustki sezonowej:

 

 

Immortals Fenyx Rising zadebiutuje na Nintendo Switch 3 grudnia 2020 roku w wersji cyfrowej i fizycznej.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *