Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Immortals Fenyx Rising ukaże się w grudniu na Nintendo Switch

Immortals Fenyx Rising – gra znana wcześniej jako Gods &…

11 września 2020

Immortals Fenyx Rising – gra znana wcześniej jako Gods & Monsters – została oficjalnie ponownie ujawniona podczas wczorajszej prezentacji Ubisoft Forward. Gra ukaże się w sprzedaży detalicznej oraz w sklepie Nintendo Switch eShop 3 grudnia 2020 r.

 

 

W stworzonej przez Ubisoft Quebec przygodowej grze RPG akcji poznasz historię Fenyx, skrzydlatego półbóga, który ma za zadanie pokonać Tyfona, najbardziej śmiercionośnego tytana w  i ocalić greckich bogów przed mroczną klątwą. Akcja gry toczy się w otwartym świecie pełnym różnorodnych przeciwników, który gracze mogą dowolnie eksplorować.

 

Immortals: Fenyx Rising jest zapowiadany przez twórców jako „świeże i dowcipne podejście do gatunku przygodowych przygód akcji z otwartym światem”, które zaoferuje siedem odmiennych regionów, z których każdy jest inspirowany przez innego greckiego boga. Podczas poznawania mitycznej opowieści na drodze Fenyx spotkasz charakterystyczne dla greckiej mitologii bestie takie jak. Meduza, czy Cyklop. Podczas potyczek z standradowymi przeciwnikami jak i walką z bossami skorzystasz z legendarnych zdolności, których nauczysz się od greckich bogów.

 

Po obejrzeniu materiałów z rozgrywki grę można bardzo łatwo pomylić z … The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Naprawdę w wielu aspektach Immortals: Fenyx Rising przypomina wielki hit znany z Nintendo Switch. Widać, że twórcy nowego IP od Ubisoft, czasem aż za mocno inspirowali się BotW bo walka, eksploracja, czy nawet prze kolorowany styl graficzny wygląda jak jeden wielki klon. Nie zmienia to faktu Immortals: Fenyx Rising zapowiada się na kawał dobrej przygodówki z otwartym światem!

 

 

Ubisoft zaprezentował również główną grafikę pudełka dla standardowej oraz wersji Gold Immortals: Fenyx Rising:

 

 

Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje na Nintendo Switch oraz innych platformach już 3 grudnia.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *