NewsRecenzja
NewsArtykuł

Imponujący debiut Luigi’s Manison 3 w Wielkiej Brytanii

Luigi’s Mansion 3 pokonał The Legend of Zelda: Link’s Awakening…

4 listopada 2019

Luigi’s Mansion 3 pokonał The Legend of Zelda: Link’s Awakening i Super Mario Maker 2 stając się najszybciej sprzedającą się fizyczną grą na Nintendo Switch w 2019 roku.

 

Luigi’s Mansion 3 zajął jednak drugie miejsce w liście przebojów w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu za Call of Duty: Modern Warfare. Jest to bez wątpienia wielki sukces Nintendo!

Ring Fit Adventure cały czas notuje dobre wyniki i kolejny tydzień z rzędu znajduje się w dziesiątce najlepiej sprzedających się gier za dany tydzień.

 

Tak wygląda top 10 sprzedaży gier w UK za zeszły tydzień:

  1. Call of Duty: Modern Warfare
  2. Luigi’s Mansion 3
  3. FIFA 20
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. The Outer Worlds
  6. Ghost Recon: Breakpoint
  7. Ring Fit Adventur
  8. Plants vs Zombies: Battle for Neighborville
  9. GTA5
  10. Medievil

 

 

Trzeba jednak zaznaczyć, że gra była w sprzedaży przez jeden dzień dłużej niż którykolwiek z pozostałych dwóch tytułów (Zelda Link’s Awakening i SMM 2), ponieważ Nintendo wypuściło „łapacza duchów” w Halloween, przypadające w tym roku na czwartek, a nie w piątek jak Big N ma w zwyczaju przy wydawaniu swoich największych tytułów.

 

Sprzedaż fizyczna gry Luigi’s Mansion 3 jest w rzeczywistości o 140% wyższa niż jej poprzednika (wydanego w marcu 2013 r.). Wynik ten nie obejmuje sprzedaży cyfrowej w Nintendo Switch eShop.

 

 

Jedynymi produkcjami które mogą zepchnąć Luigi’s Manison 3 z piedestału najlepiej sprzedającej się gry na z Nintendo Switch w 2019 roku są Pokémon Sword i Shield, które będą dostępne w sprzedaży pod koniec tego miesiąca.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *