Cadence of Hyrule Crypt of the NecroDancer Maj
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Jeśli wierzyć Nintendo Newsletter w Cadence of Hyrule zagramy już w maju!

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer to gra, która…

5 maja 2019

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer to gra, która została ukazana światu podczas ostatniego, wiosennego Nindies Showcase. Była to jedna z najciekawszych zapowiedzi wywołująca niemałe zamieszanie wśród fanów gier indie. Za produkcję odpowiada Brace Yourself Games, które w umiejętny sposób połączyło rozgrywkę Crypt of the NecroDancer ze światem Hyrule znanym z The Legend Of Zelda.

 

O samej produkcji wiadomo dość wiele, niewiadomą pozostaje tylko data premiery, która podczas Nindies została określona jako „Wiosna 2019”. Wedle najnowszych wieści w Cadence of Hyrule zagramy już w tym miesiącu!

 

Taka informacja została podana w e-mailach, które Nintendo Europe wysłało do wszystkich subskrybentów swojego newslettera. Gra studia Brace Yourself Games znalazła się w jednym szeregu z produkcjami, które powitamy na konsoli Nintendo Switch w maju. Wystarczy rzucić okiem na screen poniżej:

 

Cadence of Hyrule newsletter

 

Jeśli wierzyć tej informacji Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer zawita na konsole Nintendo do końca maja. W najbliższym czasie powinniśmy otrzymać więcej szczegółów dotyczących tego wydania.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *