NewsRecenzja
NewsArtykuł

(Update) Jesteś ciekawy swojej aktywności na Switchu w 2020 roku? Oto przegląd

Update: Jedynie gracze posiadający konta zarejestrowane na Stany Zjednoczone oraz…

23 grudnia 2020

Update: Jedynie gracze posiadający konta zarejestrowane na Stany Zjednoczone oraz Kanadę mają możliwość wglądu w podsumowanie swojej rocznej aktywności na Nintendo. Jednakże firma zaczęła również wysyłać e-maile do graczy z Europy z podobnymi informacjami.

 

Oryginalny news:

 

Rok 2020 wielkimi krokami zbliża się do końca, to dobry czas na podsumowania. W jakie gry grałeś najczęściej? Ile godzin każdego miesiąca spędziłeś przy konsoli Nintendo? Na te i inne pytania firma pozwoli odnaleźć ci odpowiedź w specjalnym spersonalizowanym przeglądzie. Niestety jedynie dla osób, które mają konto zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie.

 

Zakładając, że takie konto posiadasz, musisz jedynie wpisać się na stronie Nintendo, aby zobaczyć swoje statystyki dotyczące aktywności. Sprawdzisz tutaj w jakie tytuły najczęściej grałeś, ilość godzin i wiele więcej.

 

 

 

Nie masz konta zarejestrowanego w Stanach Zjednoczonych ani Kanadzie, a mimo to chciałbyś dowiedzieć się, jak wyglądają te statystyki? Nic straconego, ponieważ Zion Grassl podzielił się z użytkownikami Twittera swoim przeglądem.

 

 

A poniżej kilka screenów przedstawiających, jak wyglądają statystyki.

 

 

 

 

 

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *