Jump Force Deluxe Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Jump Force Deluxe Edition wskoczy na Nintendo Switch pod koniec sierpnia

O planowanym przeniesieniu Jump Force Deluxe Edition na Nintendo Switch…

15 czerwca 2020

O planowanym przeniesieniu Jump Force Deluxe Edition na Nintendo Switch wiedzieliśmy już od kilku tygodni. Dzisiaj Bandai Namco wydało nowy zwiastun nadchodzącej Switchowej wersji ujawniający datę premiery.

 

 

Jump Force Deluxe Edition pojawi się w Azji 27 sierpnia, jednak przewiduje się, że tego samego dnia lub dzień później gra zawita do Europy. Bandai Namco poinformowało o tym, że wersja Jump Force na Nintendo Switch będzie się różnić od wcześniej wydanych edycji na PS4 oraz Xbox One. Podczas jednego pojedynku offline na arenie może spotkać się maksymalnie do 6 graczy, gdzie zmagania offline pozwalają nawet 6 osobom grać na jednej konsoli w trybie TV lub w trybie tabletu (dla każdego gracza wymagany jest osobny kontroler). W trybie lokalnym można podłączyć także do 3 konsol w jednym momencie, co umożliwia toczenie wielce ciekawych pojedynków.

 

Bandai Namco ujawniło również, że Jump Force Deluxe Edition wszystkie 9 dodatkowych postaci z DLC dostępnych dotychczas w  wersji na PS4 i Xbox One będą dostępne od początku gry na Nintendo Switch. Jednak wojownicy zapowiedziani dla “Character Pass 2” nie są uwzględnieni, ewentualnie trzeba ich dokupić osobno.

 

Tak wydawca przedstawia swoją bijatykę:

Jump Force zawiera najpopularniejsze i klasyczne na świecie serie manga / anime, w tym Dragon Ball Z, One Piece, Naruto i wiele innych. Gracze będą mogli stworzyć swoją trzyosobową drużynę marzeń i wziąć ich do walki w hiper stylowych bójkach na arenie na tle słynnych zabytków na całym świecie, w tym Times Square w Nowym Jorku i Matterhorn w Alpach. Wykorzystując Unreal Engine 4, Jump Force po raz pierwszy ożywia tych tytanów japońskiej popkultury w zachwycających realistycznych szczegółach.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *