NewsRecenzja
NewsArtykuł

Karcianka z uniwersum Smoczych Kul wkrótce na Nintendo Switch

Po mocno średnim Xenoverse 2 z elementami mmo i fenomenalnym…

22 grudnia 2018

Po mocno średnim Xenoverse 2 z elementami mmo i fenomenalnym FighterZ przyszedł czas na karciankę z uniwersum Smoczych Kul. Dragon Ball Heroes pierwotnie zaczynało jako gra na japońskie automaty, następnie miała romans z 3DS, a już niedługo podbije Nintendo Switch. Super Dragon Ball Heroes: World Mission zadebiutuje 4 kwietnia 2019 roku tylko na Japońskim rynku. Jednakże zachodni gracze powinni mieć nadzieję na wypuszczenie gry na ich rynku, ponieważ tytuł jakiś czas temu został sklasyfikowany w Australii. Może nam sugerować to, że Super Dragon Ball Heroes: World Mission zostanie wydane na całym świecie.

 

Marka „Dragon Ball Heroes” jest rozwijana od wielu lat. Twórcy tworzą autorską historię, która nie jest po prostu zwykłym przeniesieniem stron mangi na ekran konsoli. Do materiału źródłowego również podchodzi z przymrużeniem oka, dzięki czemu mogą pełnić się wszelkie fantazje fanów. Przykładowo Vegeta używa ataków i przemian, które w serialu są ekskluzywne tylko dla Goku.

Twórcy gry zdecydowanie idą w „fan service”, dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć w akcji nawet postacie trzecioplanowe! Do dyspozycji dostaniemy ponad 1160 kart i ponad 350 postaci. W Super Dragon Ball Heroes: World Mission oczywiście będziemy mogli rozgrywać walki rankingowe jak i zwykłe. Gra będzie przesycona zawartością. Karcianka zaoferuje nam Story Mode oraz da do dyspozycji kreator własnych misji, którymi będziemy mogli dzielić się z całą społecznością. Jedyne do czego można się przyczepić to grafika, której od wielu lat używa Seria „Heroes” – wygląda niczym z Nintendo Wii.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer z gry:


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *