NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kill la Kill The Game: IF – szczegóły dotyczące trybów dla pojedynczego gracza

Dość popularna seria anime Kill la Kill dostanie swoją adaptację…

27 grudnia 2018

Dość popularna seria anime Kill la Kill dostanie swoją adaptację w formie gry. Twórcy Kill la Kill The Game: IF pomyśleli przede wszystkim o fanach serii i w ramach story mode zaproponują alternatywną formę wydarzeń. Dlatego warto przyjrzeć się temu jak i innym trybom rozgrywki w Kill la Kill The Game: IF.

 

  • Story Mode
   W trybie fabularnym wcielamy się w Satsuki Kiryuin i przedzieramy przez historię pokonując przeróżne postacie. Na początku zaczynamy samouczkiem, gdzie nauczymy się postaw gry. Gra łączy walki z unikatową historią. Scenariusz bazuje na oryginalnej historii, która rozgałęzia się w momencie ósmego odcinka serialu anime. Całość jest napisana przez twórcę oryginału – Kazuki Nakashime. Na końcu pierwszej naturalnej elekcji (wyłonienie najsilniejszego spośród uczniów Akademii Honnoji) zamiast Nui, która pierwotnie przerwała uroczystość, pojawia się jednak Ragyou. Dlaczego on przybył? Czym jest ta seria niewytłumaczonych wydarzeń?
  • New Game Modes
   Kill la Kill the Game: IF oferuje znacznie więcej niż tylko konkurowanie między graczami. Jest też tutaj wiele trybów dla pojedynczych graczy.
  • Practice Modes
   -Tutorial
   Będzie można powtórzyć samouczek, który występuje na początku trybu fabularnego. Shirou Iori nauczy Cię podstaw sterowania. Ten tryb jest zalecany dla osób, które grają w grę pierwszy raz albo chcą od początku się nauczyć jak operować postacią.
   -Traning Mode
   Wybierz swoją ulubioną postać, arenę i przeciwnika. Następnie dowolnie edytuj ustawienia dotyczące zachowań sztucznej inteligencji przeciwnika. Tryb ten jest zalecany dla graczy, którzy chcą poćwiczyć combosy albo zgłębić tajniki danej postaci
   -Win-Through Challenge
   Wybierz swoją postać i kontynuuj swoją walkę pokonując losowo wybranych przeciwników. Twoje punkty życia będą przenoszone do kolejnej walki, za wygraną otrzymasz tylko określoną ilość zdrowia. Przetestuj swoje umiejętności i zobacz ile potyczek zdołasz wygrać.
  •  COVERS Challenge
   One-versus-many mode to tryb, w którym twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej COVERSów, którzy pojawią się na arenie. Pokonani przeciwnicy upuszczają przedmioty, a twój poziom Ketsui i statystyki postaci zwiększą się podczas walki. Są trzy typy wyzwań COVERSów:
 1.  One-minute Challange: Pokonaj największą ilość przeciwników w minutę. Pokonani przeciwnicy mogą upuścić przedmiot, który wydłuża czas naszego wyzwania.
 2. 100-Man Challenge: Pokonaj 100 wrogów w jak najkrótszym czasie.
 3. Endless Battle: Walcz dopóki twoje życie nie spadnie do zera.

 

Kill la Kill the Game: IF ma zadebiutować w 2019 roku.


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *