Kingdom Come: Deliverance Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kingdom Come: Deliverance pojawi się na Nintendo Switch!

Dzisiejszego dnia firma Koch Media ogłosiła powołanie nowej marki wydawniczej…

10 czerwca 2021

Dzisiejszego dnia firma Koch Media ogłosiła powołanie nowej marki wydawniczej – Prime Matter. Oprócz ogłoszenia startu nowej firmy-siostry otrzymaliśmy potwierdzenie kilku nowych gier w tym… port Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch!

 

Kingdom Come: Deliverance to RPG akcji wydany w 2018 roku, który stał się z miejsca ogromnym hitem. Przy przeniesieniu gry na Nintendo Switch twórcy gry z Warhorse Studios i wydawca Prime Matter będą wspomagane przez uznane studio Sabre Interactive. To właśnie ta utalentowana ekipa odpowiadała za przeniesienie Wiedzmin 3: Dziki Gon na Switcha oraz kilku innych gier; w tym Vampyr, Call of Cthulhu czy Crysis: Remastered.

 

W przeszłości kilkukrotnie otrzymywaliśmy przecieki m.in. od Nintendo Spain i Japan/Famitsu dotyczące potencjalnego przeniesienia Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch. Jednak wszystkie te wiadomości były automatycznie dementowane przez przedstawiciela Warehorse Studios.

 

Na chwilę obecną, żadne materiały prezentujące Kingdom Come: Deliverance w akcji na Nintendo Switch nie zostały zaprezentowane. Również data wydania aktualnie owiana jest tajemnicą, jednak potwierdzone jest, że produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Więcej wiadomości dotyczących port  ma zostać opublikowane „wkrótc”e ( E3 ?!).

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *