Kingdom Hearts: Melody of Memory Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kingdom Hearts: Melody of Memory z listopadową premierą na Nintendo Switch

Nintendo zaskoczyło dziś wypuszczeniem zupełnie nowej prezentacji Nintendo Direct Mini:…

26 sierpnia 2020

Nintendo zaskoczyło dziś wypuszczeniem zupełnie nowej prezentacji Nintendo Direct Mini: Partners Showcase. Jedną z głównych zapowiedzi jest ujawnienie daty premiery nadchodzącej gry rytmicznej Kingdom Hearts: Melody of Memory wraz z kilkoma mniejszymi szczegółami.

 

Kingdom Hearts Melody of Memory zabierze nas w rytmiczną przygodę już 13 listopada. W tym muzycznym doświadczeniu od Square Enix gracze muszą odpowiednio uderzać w nuty z odpowiednim wyczuciem czasu, co przekłada się na pokonywanie kolejnych przeciwników. W grze nie zabraknie także potyczek z bossami. Fani serii Kingdom Hearts będą zachwyceni do ponownego zwiedzenia ulubionych lokacji w zupełnie nowej perspektywie. W nagrodę za stopniowe pokonywanie kolejnych plansz gracz zostanie nagrodzony specjalnymi przerywnikami filmowymi ze znanymi bohaterami oraz ulubionymi utworami muzycznymi. Jednym z największych smaczków będzie jednak ekskluzywny rozdział rozgrywający się po wydarzeniach znanych z Kingdom Hearts III z perspektywy Kairi.

 

Melody of Memory zaoferuje także tryb online 1vs1 w walce o jak najwyższe miejsca w rankingach oraz ekskluzywnie dla Nintendo Switch tryb Free-for-all oferujący lokalne pojedynki dla maksymalnie ośmiu graczy jednocześnie.

 

Rytmiczna gra Kingdom Hearts Melody of Memory już dziś będzie dostępna dla pre-orderów w sklepie Nintendo Switch eShop.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *