Kirby 64 Nintendo Switch Online
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kirby 64: The Crystal Shards od dziś dostępny w Nintendo Switch Online wraz z nową aktualizacją aplikacji

Kirby 64: The Crystal Shards jest od dzisiaj dostępne dla…

20 maja 2022

Kirby 64: The Crystal Shards jest od dzisiaj dostępne dla posiadaczy abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Dodanie kolejnej gry z Nintendo 64 do usługi online pokryło się z nową aktualizacją aplikacji N64.

 

 

Kirby 64: The Crystal Shards to piętnasty tytuł z konsoli Nintendo 64, który trafił do droższej subskrypcji Nintendo Switch Online. Jeżeli nie miałeś okazji nigdy ograć tej produkcji to najwyższy czas nadrobić tego klasyka. Warto zaznaczyć, że Kirby 64: The Crystal Shards to pierwsza gra z różową kulką opracowana w 3D.

Poniższy film przedstawia porównanie Kirby 64: The Crystal Shards między oryginalną wersją Nintendo 64, wersją na Wii U i nową, która właśnie została wydana na Nintendo Switch Online + Expansion Pack:

 

 

Aplikacja Nintendo 64 dla abonamentu online otrzymała również nową aktualizację. Oprócz wprowadzenia kolejnej gry od usługi Nintendo wprowadziło szereg zmian dla wcześniejszych tytułów, które mają zapewnić lepsze działanie i ogólne wrażenia korzystając z appki.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *