Kirby and the Forgotten Land
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kirby and the Forgotten Land na nowym zwiastunie – premiera już w marcu!

Nintendo potwierdziło, że najnowsze przygody Kirby’ego na Switchu pojawią się…

12 stycznia 2022

Nintendo potwierdziło, że najnowsze przygody Kirby’ego na Switchu pojawią się już 25 marca. Japoński koncern udostępnił również nowy trailer, z którym możemy zapoznać się już teraz!

 

W nowej odsłonie, Kirby zostanie skierowany do wcześniej niespotkanej krainy, z której uprowadzono wszystkie Waddle Dee – odpowiedzialny jest za to Beast Pack. W celu uratowania przyjaciół wyruszymy w ekscytującą podróż wraz z nowym towarzyszem spotkanym w nowej krainie – Elflin. Podczas rozgrywki skorzystamy z szeregu umiejętności różowego stworka, by walczyć oraz eksplorować trójwymiarowy świat.

 

Gra wprowadzi również masę nowości, które częściowo zdradzono na zwiastunie. Jedną z nich jest tryb kooperacyjny dla dwóch graczy – towarzysz wcieli się w Bandana Waddle Dee. Tytuł wprowadzi również lokalizację centralną (Waddle Dee Town) rozwijającą się wraz z postępami w fabule. W mieście będą czekać na nas mini-gry oraz różne interakcje, natomiast po podłączeniu gry do sieci będziemy mogli sprawdzić ile Waddle Dee zostało uratowanych na całym świecie oraz jaka umiejętność Kirby’ego jest wybierana najczęściej.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *