Kirby and the Forgotten Land
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kirby and the Forgotten Land to trójwymiarowa gra z otwartym światem

Podczas Nintendo Direct po raz pierwszy rzuciliśmy okiem na nową…

24 września 2021

Podczas Nintendo Direct po raz pierwszy rzuciliśmy okiem na nową grę z Kirby, o podtytule „and the Forgotten Land”, który zapowiada się na jeden z najbardziej ambitnych tytułów z serii. Platformówka 3D z otwartym światem pojawi się na Nintendo Switch wiosną przyszłego roku.

 

 

Kirby’s New Adventure na Nintendo Switch to skok do 3D! W tej nowej platformówce 3D gracze będą mogli swobodnie poruszać się po różnych obszarach, korzystając z dobrze znanych umiejętności kopiowania Kirby’ego. Co ta tajemnicza kraina pełna opuszczonych struktur starożytnej cywilizacji ma dla Kirby’ego? Kirby and the Forgotten Land pojawi się na Nintendo Switch wiosną 2022 roku.

 

Kirby and the Forgotten Land jest trójwymiarowym tytułem z eksploracją świata przypominającą to co widzieliśmy w Mario Odyssey. Pierwszy zwiastun pokazuje Kirby’ego swobodnie eksplorującego różne światy 3D, w tym opuszczone miejskie miasto, arkadę i bujną dżungle.

 

Kirby
Nintendo

Po tym, jak wcześniej tego dnia przeciek zepsuł niespodziankę, Nintendo ogłosiło Kirby and the Forgotten Land podczas swojej najnowszej prezentacji Direct. Tytuł, który ma pojawić się na Switchu wiosną przyszłego roku, będzie pierwszą główną grą Kirby od czasu wydania przez Nintendo Kirby Star Allies w 2018 roku. 

Podobnie jak w poprzednich grach, Kirby może „wciągać”wrogów, aby przejąć ich umiejętności. W pewnym momencie zwiastuna widzimy, jak staje się wojownikiem przywdziewając zieloną czapką i coś co wygląda jak Master Sword. Inne skradzione umiejętności pozwalają mu zamrażać wrogów i ziać na nich ogniem. Podsumowując, wygląda to na uroczą przygodę, która będzie spełnieniem marzeń wszystkich fanów Kirby’ego.    


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *