Ori Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Koch Media wydaje pudełkowe edycje Ori na Nintendo Switch w Polsce już 11 grudnia

Fizyczne edycje Ori and the Blind Forest oraz Ori and…

27 listopada 2020

Fizyczne edycje Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps dla Nintendo Switch zostaną oficjalnie wydane w Polsce przez Koch Media Polska. Wydawca ogłosił, że wszyscy zainteresowani pudełeczkami z duszkiem Ori będą mogli zakupić swoje egzemplarze już 11 grudnia.

 

 

Pudełkowe wydania Ori and the Blind Forest i Will of the Wisps oprócz kartridża z grą zawierać będą również zestaw 6 pocztówek z grafikami prezentującymi świat Ori oraz dodatkowo ścieżkę dźwiękową. Co więcej, niektórzy z rodzimych sprzedawców do zamówień przedpremierowych dodawać będą kolekcjonerski breloczek do kluczy z motywem Ori.

 

 

O tym, że kolekcja Ori zostanie wydana na Nintendo Switch w fizycznej wersji wiadomo było już od jakiegoś czasu. Jednak wielu graczy przypuszczało, że pudełkowe wersje tych gier nie będą dostępne u krajowych sprzedawców i jedyną alternatywą będzie import z zagranicy. A tu taka niespodzianka, ze strony Koch Media! Jedyną niewiadomą jest cena jaką przyjdzie zapłacić za fizyczne wydania Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *