NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kolejna ciekawa zapowiedz. Star Wars Pinball pojawi się na Nintendo Switch!

Zen Studios wraz z Nintendo poinformowało o wydaniu Star Wars…

11 kwietnia 2019

Zen Studios wraz z Nintendo poinformowało o wydaniu Star Wars Pinball na konsolę Nintendo Switch. Będzie to pierwsza gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen która trafi na Nintendo Switch!

 

Star Wars Pinball będzie miało swoją premierę 13 września tego roku. Gra zawierać będzie aż 19 stołów do gier plus kilka nowości które dostępne będą tylko na konsolę Nintendo Switch. Co ważne, gra ukaże się jednocześnie w wersji cyfrowej jak i fizycznej. Tak gra wygląda na pierwszym, oficjalnym zwiastunie który od dziś krąży po sieci:

 

 

Oto część oficjalnej informacji prasowej odnośnie dostępnych stołów do gier:

 

Stoły pokrywają się z niesamowitą opowieścią na temat galaktyki Gwiezdnych Wojen, które podzielić na pięć różnych kategorii:

 

 • Adaptacje filmów: Epizody IV, V, VI, VII i VIII; Rogue One: A Star Wars Story; Solo: A Star Wars Story
 • Adaptacje telewizyjne: Star Wars: The Clone Wars i Star Wars Rebels
 • Postacie: Han Solo, Darth Vader, Calrissian Chronicles, Boba Fett, Droids
 • Lokalizacje: Ahch-To Island, Bitwa o Mimban
 • Tematy: Jedi kontra Sith w Masters of the Force, X-wings kontra TIE fighters w Starfighter Assault, będący czarnym charakterem w Might of the First Order

 

Zen Studios poinformowało również o specjalnych funkcjach dostępnych tylko na Nintendo Switch. Star Wars Pinball oprócz HD Rumble oraz vertical play ( gra w pionie ) zaoferuje również następujące funkcje:

 

 • Galactic Struggle: Każdy gracz w Star Wars Pinball stanie przed wyborem jasnej, bądź ciemnej stroną mocy w ciągłym, cyfrowym przeciąganiu liny między siłami dobra i zła. Jakie jest twoje przeznaczenie?
 • Career Mode: Zaprojektowany z myślą o krótkich sesjach w podróży, ten tryb zmusza Cię do ukończenia bardzo specyficznych misji opartych na pinballu we wszystkich 19 stołach.
  Wybierz ścieżkę Jedi lub Sithów jako postęp w rankingu który maksymalnie wynosi 50. Niektóre misje obejmują opanowanie niesamowitych mini-gier opartycz na motywie Gwiezdnych Wojen takich jak pilotowanie myśliwca X-wing lub TIE lub walka z Darth Vaderem w pojedynku na miecze świetlne
 • Force Powers and Talents: Zbieraj odłamki holocronu podczas misji by odblokować Force Powers and Talents, które dają specjalne bonusy w grze, takie jak specjalne mnożniki punktów czy spowolnienia gry w odpowiednich momentach
 • Cantina Jukebox: Zbieraj największe melodie z Gwiezdnych Wojen podczas gry pinball. Gdy już raz usłyszysz daną piosenkę, możesz do niej wracać i jej słuchać w dowolnym momencie.

 

 

Co sądzicie o pierwszej grze w świecie Star Wars która ukaże się na Nintendo Switch? Jak zawsze czekamy na wasze komentarze!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *