Monster Hunter Digital Event Kwiecień 2021
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kolejne cyfrowe wydarzenie Monster Hunter. Dotyczyć będzie darmowego update dla Rise oraz informacji o Stories 2

Capcom ogłosiło kolejne cyfrowe wydarzenie Monster Hunter, które odbędzie się…

23 kwietnia 2021

Capcom ogłosiło kolejne cyfrowe wydarzenie Monster Hunter, które odbędzie się w przyszłym tygodniu. Podczas prezentacji fani Monster Hunter Rise otrzymają informacje o pierwszej bezpłatnej aktualizacji gry zawierającej nowe potwory oraz najnowszą aktualizację dotyczącą Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.

 

 

Kwietniowa transmisja Monster Hunter Digital Event odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 16:00. Będzie można ją obejrzeć na YouTube oraz Twitch.

Capcom potwierdził szeregiem wpisów na Twitterze, że możesz spodziewać się wiadomości na temat pierwszej bezpłatnej aktualizacji o numerze 2.0 dla Monster Hunter Rise, dodającej do gry potwory Chameleos i Apex Rathalos. Wymagane miejsce na zainstalowanie aktualizacji Monster Hunter Rise 2.0 będzie wynosić około 0,9 GB, chociaż dla graczy aktualizujących grę po raz pierwszy wymagane będzie około 1,5 GB.

 

Dokładnie nie wiadomo co Capcom ma w planach zaprezentować w temacie Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, które w lipcu ukaże się na Nintendo Switch. Wszystkiego dowiemy się już w przyszły wtorek!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *