SNES gry Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kolejne produkcje NES oraz SNES będą pojawiać się „nieregularnie”

Jedną z wielu atrakcji wczorajszego Nintendo Direct było dołączenie gier…

6 września 2019

Jedną z wielu atrakcji wczorajszego Nintendo Direct było dołączenie gier Super Nintendo do usługi Nintendo Switch Online. Pierwsza partia 20 retro gier jest już dostępna do pobrania, co sprawi radość wszystkim oczekującym produkcji ze SNES.

 

Dotychczas produkcje z NES były systematycznie dodawane raz na miesiąc, dokładnie w drugą środę każdego miesiąca. Japoński oddział Nintendo opublikował na swojej stronie internetowej wpis dotyczący nowej usługi – gry SNES, wskazując, że nowe tytuły będą pojawiać się „nieregularnie”. Oznacza to, ze nowe produkcje z NES i SNES mogą zostać dodawane w każdej chwili, tak więc Nintendo nie raz zaskoczy nas aktualizacją swojej biblioteki.

 

Przewiduje się, ze sytuacja z aktualizowaniem nowych tytułów NES/SNES będzie wyglądać dokładnie tak samo we wszystkich regionach. Wskazuje na to oświadczenie przesłane dla magazynu Vooks przez australijskie Nintendo mówiąc, że nowe gry „zostaną dodane po uruchomieniu, ale te wydania nie będą zgodne z regularnym harmonogramem”.

 

Ciężko się do tej informacji w jakikolwiek sposób ustosunkować. Czy subskrybenci Nintendo Switch Online będą otrzymywać nowe gry co tydzień, a może co kwartał? Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie.

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *