Nintendo Switch Pro
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kolejny raport sugeruje wypuszczenie Nintendo Switch Pro jeszcze w tym roku!

Pogłoski sugerujące powstawanie ulepszonej wersji Nintendo Switch Pro nie słabną….

6 stycznia 2020

Pogłoski sugerujące powstawanie ulepszonej wersji Nintendo Switch Pro nie słabną. Według raportu DigiTimes, Nintendo wkrótce rozpocznie produkcję nowego modelu Nintendo Switch, który zostanie wypuszczony na rynek tego lata.

 

DigiTimes poinformował, że nowy model Nintendo Switch zostanie wydany w „połowie 2020 r.”, A produkcja rozpocznie się „pod koniec pierwszego kwartału 2020 r.” – czyli mniej więcej w marcu.

 

Ta informacja pokrywa się z innym, starszym ogłoszeniem, które w połowie okazało się prawdą. W zeszłym roku wiarygodny reporter Wall Street Journal, Takashi Mochizuki, poinformował, że Nintendo pracuje nad dwoma nowymi modelami, Nintendo Switch Pro oraz Lite. Jak wiadomo, mniejsza wersja konsoli już od jakiegoś czasu jest w sprzedaży, co nadaje raportowi od tajwańskiego serwisu DigiTrends coraz większą wiarygodność.

 

 

Nintendo Switch Pro miałby być niejako odpowiedzią Nintendo na Xbox Series X i PlayStation 5, które mają trafić do sklepów w drugim kwartale tego roku. Chociaż nawet przy ulepszonych wewnętrznych elementach Switch Pro prawdopodobnie nie będzie tak potężny, jak nowe konsole Sony i Microsoft. Wcześniejsze prognozy sugerują, że może być wyceniony na 399 USD i ma obsługiwać wysokiej jakości standard rozdzielczości 4K. Różne źródła wspominają także o obsłudze kartridży o większej pojemności pozwalających pomieścić więcej danych dla rozbudowanych gier.

 

Rzecznik prasowy Nintendo of America został zapytany przez Polygon o to jak firma ustosunkuje się do plotek o Switch Pro. W odpowiedzi otrzymali oni odpowiedź, że „nie ma nic do powiedzenia na ten temat”.

 

Co o tym sądzisz? Czy zbliża się kolejny model Nintendo Switch? Z niecierpliwością czekamy na wasze komentarze!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *