The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kolekcjonerska edycja The Legend Zelda: Breath of the Wild 2 w ofercie francuskiego sklepu

Wszyscy fani Linka od zeszłorocznej prezentacji podczas E3 czekają na…

18 sierpnia 2020

Wszyscy fani Linka od zeszłorocznej prezentacji podczas E3 czekają na jakiekolwiek informacje w temacie kontynuacji The Legend Zelda: Breath of the Wild 2. Samo Nintendo nas nie rozpieszcza w tej kwestii, a niespodziankę zrobił znany fanom Nintendo Switch sklep WT&T.

 

Francuski sprzedawca gier WT&T, którego poznaliśmy już z ujawnienia portu Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch udostępnił na swojej stronie ofertę dla Zelda: Breath of the Wild 2. Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez sprzedawcę, sequel Zeldy BoTW 2 będzie dostępny w dwóch różnych formatach: standardowej oraz edycji kolekcjonerskiej. Strona zawiera bardzo szczegółowe ceny gier, z edycją kolekcjonerską oznaczoną na 82,85 €, oraz podstawową kosztującą 69,99 EUR, czyli tyle trzeba wydać za większość nowych wydań gier od Nintendo.

 

 

Datą premiery The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na stronie WT&T jest ustalona na 31 grudnia. Prawdopodobnie jest to tymczasowy symbol zastępczy, ponieważ jest bardzo mało prawdopodobne, aby została opublikowana w tym dniu. Wątpliwe jest także to, że premiera sequelu jednej z najlepszych gier na Nintendo Switch doczeka się tegorocznego wydania. Bardziej prawdopodobny jest przyszły rok, mając na uwadze 25 rocznicę serii Zelda.

 

Co ciekawe, owa oferta ta została już ściągnięta z oferty sklepu WT&T, jednak mamy dla was screen sprzed kilku godzin:

 

 

Aktualnie niewiele wiadomo o sequelu The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, bo Nintendo cały czas umiejętnie milczy. Jednak dodanie edycji kolekcjonerskiej do oferty sklepu znanego z wcześniejszych przecieków sugeruje, że BoTW 2 zostanie wydane w dwóch wersjach.

 

Dla przypomnienia zostawiamy wam jedyny aktualnie dostępny materiał o grze:

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *