NewsRecenzja
NewsArtykuł

Komiksy na Nintendo Switch? Tak, dzięki InkyPen!

Słyszeliście kiedyś o InkyPen? Jest to aplikacja dla Nintendo Switch,…

17 grudnia 2018

Słyszeliście kiedyś o InkyPen? Jest to aplikacja dla Nintendo Switch, która pozwala użytkownikom czytać i przechowywać komiksy. Z okazji wypuszczenia produktu do eShop wydawca postanowił opublikować stosowny trailer, w którym możemy poznać możliwości tego programu.

 

 

Dzięki InkyPen otrzymujesz dostęp do ogromnej biblioteki komiksów, które możesz czytać i przeglądać wprost z ekranu swojego Switcha. Aktywując swoja płatną subskrypcję abonamentową, będziesz mógł cieszyć się czytaniem zarówno w podróży, jak i na dużym ekranie, dzieląc się swoimi komiksami z najbliższymi. W swojej kolekcji InkyPen zawiera takie komiksy jak Judge Dredd, Transformers, Robotech i Battlestar Galactica. W ofercie znajdują się również tytuły bezpośrednio nawiązujące do gier, m.in. Dark Souls, Dishonored, Tekken i Assassin’s Creed, do których masz dostęp gdzie i kiedy chcesz.

 

Koszt subskrypcji InkyPen kosztuje 7,99 EUR / 7,99 USD miesięcznie i dostępna jest aktualnie wyłącznie na Nintendo Switch. Aplikacja od dzisiaj można pobrać ze sklepu internetowego Nintendo Eshop.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *