NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kontroler Hori Split Pad Pro na Nintendo Switch otrzyma trzy nowe kolory

Producent akcesoriów Hori wprowadza na Nintendo Switch kilka nowych, oficjalnie…

12 sierpnia 2020

Producent akcesoriów Hori wprowadza na Nintendo Switch kilka nowych, oficjalnie licencjonowanych wariantów kolorystycznych Split Pad Pro.

 

 

Jedyna dostępna do tej pory wersja oparta jest na zeszłorocznym wydaniu gry Daemon X Machina, ale Hori w końcu ogłosiło trzy nowe kolory Split Pad Pro: Translucent Black, Volcanic Red i Midnight Blue. Będą one w sprzedaży od 7 września w cenie 49,99 $ za sztukę.

 

Hori Split Pad Pro działają z Nintendo Switch wyłącznie w trybie przenośnym, a obu części pada nie można łączyć w jedną całość, jak w przypadku standardowych Joy-Conów. Warto nadmienić, że sterowanie ruchem, Rumble HD i NFC nie są obsługiwane. Oferuje on jednak krzyżakowy D-pad, funkcję turbo i programowalne przyciski z tyłu, zapewniając również dodatkową funkcjonalność. Funkcje te przydadzą się w bardziej rozbudowanych grach tj. gry akcji, czy skomplikowane RPGi. Kontroler nada się również idealnie dla grających w Animal Crossing: New Horizons z uwagi na mapowane przyciski z tyłu oraz klawisz turbo.

 

Dlaczego chciałbyś mieć swój egzemplarz Hori Split Pad Pro? Cóż, jest to idealne rozwiązanie, jeśli grasz dużo na Nintendo Switch w trybie przenośnym. Granie na Joy-Conach po pewnym czasie powoduje skurcze dłoni, a ten kontroler zapewniają dodatkowy komfort dla grania handheld.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *