Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kultowa Lara Croft powraca! Kolekcja Tomb Raider I-III Remastered zbliża się na Nintendo Switch

W informacji przekazanej podczas dzisiejszego Nintendo Direct ogłoszono, że kolekcja…

14 września 2023

W informacji przekazanej podczas dzisiejszego Nintendo Direct ogłoszono, że kolekcja Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft zostanie wydana na konsolę Nintendo Switch w przyszłym roku.

 

 

Trzy klasyczne gry Tomb Raider trafią na konsolę Switch z ulepszoną grafiką i, miejmy nadzieję, usprawnionymi schematami sterowania. Trylogia Lary Croft jest jedną z najbardziej kultowych serii gier przygodowych, a teraz gracze będą mogli cieszyć się tymi klasycznymi tytułami na nowo.

Gry są wiernie odrestaurowane, dzięki czemu gracze będą mogli doświadczyć klasycznych przygód Lary Croft w pełni zremasterowanej formie. Każda z gier oferuje ekscytujące połączenie szybkiego tempa walki w stylu arcade i pełnych zagadek platformówek, które będą dostępne dla poszukiwaczy grobowców na każdym poziomie umiejętności.

Kolekcja Tomb Raider I-III Remastered ma premierę 14 lutego. Na razie nie wiadomo, czy gry trafią także na inne platformy.

To ogłoszenie to doskonała wiadomość dla fanów oryginalnej serii Tomb Raider, którzy teraz będą mogli odkryć te gry na nowo lub doświadczyć ich po raz pierwszy. Z remasterem tej trylogii, gracze będą mieli okazję przemierzyć świat za pomocą Lary Croft, stawiając czoła śmiertelnym wrogom i niebezpiecznym mitom.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *