Kup sobie kapcie z Tomem Nookiem

Hype na Animal Crossing wydaje się być jeszcze na dość…

16 listopada 2020

Hype na Animal Crossing wydaje się być jeszcze na dość wysokim poziomie, na co wskazują wyniki sprzedaży tego tytułu na całym świecie. Stworzyłeś już swoją wirtualną wyspę? Zarobiłeś miliony na handlu rzepą i maksymalnie rozbudowałeś swój dom? Pokaż swoje zaangażowanie innym i kup sobie kapcie w stylu Toma Nooka.

 

Znana japońska firma Gelato Pique zapowiedziało nową linię odzieży codziennej w stylu Annimal Crossing. Zakupu będzie można dokonać na stronie internetowej Gelato Pique od 13 stycznia 2021 roku, natomiast preordery rozpoczną się 18 listopada. Jeśli natomiast w niedalekiej przyszłości ktoś zamierza odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni, to odzież w stylu Animal Crossing będzie można również kupić w stacjonarnych sklepach Gelato Pique w Tokyo.

 

Poza tym od 22 grudnia w japońskich księgarniach będzie można zakupić album zatytułowany “Animal Crossing: New Horizons meets Gelato Pique Special Book”. Ta niewielka, 16-stronicowa książka będzie zawierała zdjęcia z odzieżą marki Gelato Pique prezentowaną przez aktorkę Mayu Matsuoka.

 

Oferta Gelato Pique będzie przedstawiać się następująco

 

– Crushed jacquard pullover (¥6,380)
 
– Fruit pattern pullover (¥5,940) and long pants (¥5,720)
 
– haracter jacquard hoodie (¥7,480) and shorts (¥4,620)
 
– [Online store only] Baby Moco jacquard blanket (¥6,380)
 
– Cushion (¥3,740)
 
– Slippers (¥3,740)
 
– Character pattern pouch (¥3,740)

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *