Eneba Nintendo Switch

Kup świetne tytuły na Nintendo Switch za mniej niż 100 zł

Nintendo Switch posiada już całą kolekcję ekskluzywnych tytułów, w skład…

4 września 2021

Nintendo Switch posiada już całą kolekcję ekskluzywnych tytułów, w skład której wchodzi na przykład Legend of Zelda i Super Mario. Jeśli jesteś właścicielem tej konsoli, to z pewnością zdążyłeś już zagrać w najlepsze tytuły dostępne na ten system. Zatem, co dalej? Może dla odmiany zacznijmy od zejścia z ceny 60€  na nieco niższą? Przedstawiamy kilka świetnych gier na Nintendo Switch taniej niż 25€!

 

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

Pierwotnie Ni no Kuni wydano na PS3 w okresie renesansu gatunku JRPG, gra szybko stała się jednym z przodujących tytułów na tle konkurencji. Wyprodukowana w ramach kolaboracji z jednym z największych japońskich studio animacji, Ni no Kuni pozwala graczom odkrywać przepiękny świat zaprojektowany przez Studio Ghibli. Współpraca z Ghibli nie kończy się na projekcie świata, studio jest również odpowiedzialne za wszystkie animowane filmy oraz fenomenalny soundtrack. Jest to idealna gra dla fanów dzieł studia Ghibli. Jednocześnie, jeśli jesteś fanem walki turowej, JRPGów i dobrze opowiedzianych historii, Ni no Kuni może okazać się jedną z najlepszych gier, po jakie sięgnąłeś.

Kliknij tutaj i przenieś się do świata wykreowanego przez Studio Ghibli z pomocą Ni no Kuni na Nintendo Switch.

 

Rayman Legends Definitive Edition

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zagrać w nową platformówkę — Rayman Legends będzie idealną opcją dla Ciebie. Zaczyna się jak każda inna platformówka 2D, mamy biegnie, skakanie i bicie, jednak z każdym kolejnym poziomem, gra zaczyna przekształcać się w coś unikatowego. W mgnieniu oka znajdziesz się na planszy wzorowanej na grach shoot ‘ em up, będziesz musiał zgrać swoje ruchy i ataki z dźwiękami muzyki klasyczne lub remixów rock ‘n rolla, i skradać się, aby nie zostać wykrytym. Rayman Legends oferuje przygody w sześciu unikatowych światach, każdy kolejny, bardziej czarujący od poprzedniego. Co więcej, w ramach bonusu, możesz odblokować i zagrać w poziomy dostępne w Rayman Origins. Dodaj do tego skórki postaci, wyzwania czasowe i różne mini gry, a ta świetna platformówka zapewni Ci setki godzin świetnej zabawy

Kliknij  tutaj, aby sięgnąć po Rayman Legends.

 

Scott Pilgrim vs the World: The Game – Complete Edition

Oparta na serii komiksów i ich filmowej adaptacji w reżyserii Edgara Wrighta, Scott Pilgrim versus the World, już od początku miał potencjał zostać świetną grą komputerową. Ostatecznie doszło do tego, w formie gry bazującej na automatach z widokiem z boku. Scot Pilgrim to świetny brawler, od ręcznie malowanych animacji, po fantastyczną ścieżkę dźwiękową, gra na pewno przyniesie pełno frajdy nie tylko fanom serii komiksów, lecz także każdemu amatorowi automatów. Gra jest szczególnie atrakcyjna w trybie kooperacji, który pomieści aż do 4 graczy.

Zaproś paru kumpli i sięgnij po Scott Pilgrim vs the World tutaj.

 

Dragon Ball FighterZ

Jest też wiele innych ważnych gier z serii Dragon Ball, jednak ta zdecydowanie się wyróżnia. Wygląda i brzmi dokładnie tak samo (jeśli nie lepiej) jak fenomenalna seria anime. Możemy liczyć na efektowne bitwy, niesamowite dobitki i wyjęte prosto z oryginalnej serii Dragon Ball postacie. W rosterze spotkamy wszystkie postaci z oryginalnego dragon balla, serii Super, filmów i rozszerzonego świata – DBGT, Dragon Ball FighterZ to nadal jedne najlepszych gier na rynku w tym gadunku

Kliknij tutaj, aby zdobyć Dragon Ball FighterZ.

 

To nie wszystko moi drodzy! Prezentujemy pełną listę gier na Nintendo Switch poniżej 100 zł. Przejrzyj ją sobie i znajdź odpowiedni tytuł dla siebie.

 

Tekst powstał we współpracy z firmą Eneba.

 

 


Redaktor

NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *