The Outer Worlds Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Łatka poprawiająca wydajność The Outer Worlds ma być wkrótce dostępna

Wydawca Private Division ogłosił za pośrednictwem Twittera, że wkrótce pojawi…

25 czerwca 2020

Wydawca Private Division ogłosił za pośrednictwem Twittera, że wkrótce pojawi się łatka dla The Outer Worlds, która ma za zadanie poprawić wydajność gry na konsoli Nintendo Switch.

 

 

Jak dobrze wiemy wydajność oraz warstwa wizualna tak wyczekiwanego The Outer Worlds na Nintendo Switch aktualnie stoi na miernym poziomie. Tytuł znacząco odbiegał pod tym względem od wersji na inne konsole, do czego jesteśmy jednak przyzwyczajeni. Jednak w tym przypadku pod tym względem jest po prostu tragicznie, na co zwracają uwagę gracze, jak i recenzenci. Wystarczy sprawdzić naszą recenzję, by wiedzieć dokładnie z jakim portem tej świetnej gry mamy do czynienia. Wystarczy przytoczyć z niej następujący cytat:

 

W przypadku wariantu na Nintendo Switch mamy do czynienia z obniżeniem jakości na tak ogromną skalę, że niekiedy zaczynałem zastanawiać się, czy nie mam jakichś błędów z wczytywaniem tekstur.

 

Wygląda jednak na to, że twórcy portu na Switcha, studio Virtuos, obecnie ciężko pracuje nad ulepszeniem gry poprzez wydanie stosownej łatki. Patch do gry Outer Worlds Switch zdecydowanie może pomóc w wersji Switch i przyciągnąć jeszcze większą rzeszę graczy, którzy właśnie poprzez obniżoną warstwę wizualną odpuściło sobie ten tytuł na konsoli Nintendo. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać, Switch to naprawdę mała bestia i przytoczę tu zeszłoroczny port… tak, tak Wiedźmina 3, który oczywiście zaliczył downgrade pod względem graficznym, ale mimo wszystko wyszedł z tego obronną ręką będąc jedną z najlepszych gier na Nintendo Switch!

 

Private Division w swoim ogłoszeniu nie poinformował o planowanej dacie wydania łatki poprawiającej wydajność dla The Outer Worlds.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *