LEGO 2K Drive
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Lego 2K Drive to wyścigowa gra AAA w stylu Mario Kart. Premiera już w maju!

Lego 2K Drive to nazwa nowej gry na licencji LEGO….

22 marca 2023

Lego 2K Drive to nazwa nowej gry na licencji LEGO. Lego i 2K oficjalnie ujawnią nową grę samochodową dopiero jutro, jednak serwis IGN „omyłkowo” wrzucił dzisiaj na swoje serwery pełną zapowiedź nadchodzącej gry. Wiadome jest, że wyścigówka LEGO zadebiutuje 19 maja na Nintendo Switch.

 

 

Zgodnie z raportem IGN, który już został usunięty Lego 2K Drive jest tworzone przez studio Visual Concepts, znane z serii NBA 2K oraz WWE 2K. Oprócz wersji na Switcha gra jest opracowywana także na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Będzie to „przygodowa gra wyścigowa AAA” co sugeruje, że 2K i LEGO pracują nad tym projektem od dłuższego czasu.

LEGO 2K Drive będzie zawierało kooperacyjne i rywalizacyjne tryby dla wielu graczy dla maksymalnie sześciu graczy, a także grę na podzielonym ekranie we dwójkę. Naturalnie nie zabraknie także trybów dla pojedynczego gracza, gdzie historia splatająca wszystko w jedną całość będzie się odbywać w otwartym świecie.

W grze będzie można zbudować własny samochód z klocków, mając do wykorzystania ponad tysiąc różnych elementów. Produkcja zaoferuje również samochody LEGO City, Creator, Speed ​​Champions, a nawet McLaren Solus GT i F1 LM. Z opublikowanego raportu wynika, że LEGO kartsy będą posiadały przepustki sezonowe, nowe biomy, wiele rodzajów wyścigów do rywalizacji, minigry oraz przedmioty kolekcjonerskie.

 

LEGO 2K Drive będzie dostępne w wersji standardowej za 59,99 USD, Awesome Edition za 99,99 USD i The Awesome Rivals Edition za 119,99 USD. Premiera odbędzie się już 19 maja. Więcej informacji dotyczących nadchodzącej LEGO wyścigówki zostanie ogłoszone już jutrzejszego dnia.

 

 

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *