Life is Strange: True Colors Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Life is Strange: True Colors z oficjalną datą premiery na Nintendo Switch. Przygodę Alex poznamy już na początku grudnia!

Square Enix ogłosiło, że Life is Strange: True Colors w…

24 listopada 2021

Square Enix ogłosiło, że Life is Strange: True Colors w końcu pojawi się na Nintendo Switch. Grę studia Deck Nine będzie można zakupić cyfrowo z poziomu sklepu eShop od 7 grudnia. 

 

 

Life is Strange: True Colors początkowo miało ukazać się na Nintendo Switch 10 września wraz z wydaniem na wszystkich innych platformach, jednak na ostatniej prostej, dokładnie w połowie sierpnia wydawca wraz z deweloperem zdecydowali się na przesunięcie Switchowego portu na bliżej nieokreślony termin. Docelowo jednak cały czas celowali oni z wydaniem LiS:TC jeszcze w 2021 roku i dotrzymali narzuconego sobie terminu. Warto jednak zaznaczyć, że cyfrowa edycja ukaże się jeszcze w tym roku – 7 grudnia, a fizyczne wydanie ukaże się na rynku 25 lutego 2022 roku.

 

Warto nadmienić, że w lutym przyszłego roku otrzymamy jeszcze jedną grę/gry z serii Life is Strange na Nintendo Switch. Mowa o ogłoszonej jakiś czas temu kolekcji „Life is Strange Remastered Collection”, która zawierać będzie zremasterowaną wersji oryginalnego Life is Strange oraz Before the Storm. Zestaw odświeżonych gier z serii zadebiutuje 1 lutego. Mamy nadzieję, że ten termin nie zostanie przesunięty.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *