Little Town Hero

Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 16.10.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

Nasza ocena


Gatunek: RPG

Data premiery: 16.10.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


Little Town Hero to nowe IP od Game Freak, które słynie z nieśmiertelnej marki Pokemon. Za muzykę w grze w głównej mierze odpowiada Toby Fox, czyli twórca gry Undertale. Gra posiada barwną grafikę stylizowaną na seriale anime. Jest to gra RPG, w której walka toczy się w systemie turowym – podobnie jak w serii Pokemon.

 

Fabuła

Gra przenosi nas do kolorowego, fantastycznego świata. Cała akcja rozgrywa się w jednym, tytułowym miasteczku. Wszyscy tutaj żyją w spokoju i dostatku, dlatego nie mają potrzeby zwiedzać świata zewnętrznego. Poza tym niespecjalnie mają wybór, ponieważ jedyna droga prowadząca na zewnątrz prowadzi przez pilnie strzeżoną bramę zamku. Pewnego dnia wszystko się komplikuje, mieścina zostaje zaatakowana przez strasznego potwora, który zaczyna terroryzować jej mieszkańców. Głównym obrońcą miasteczka jest czerwonowłosy chłopak imieniem Axe, który wyróżnia się na tle wszystkich mieszkańców. Posiada on ogromną chęć nauki i eksplorowania świata. Jego zadaniem jest mobilizacja reszty mieszkańców i pokonanie zagrożenia.

 

Rozgrywka

Little Town Hero jest grą RPG z turowym systemem walki, który wyróżnia się na tle innych tytułów tego typu. Nie trzeba tutaj monotonnie walczyć ze słabszymi potworami w celu zyskania odpowiedniego poziomu doświadczenia. Zamiast tego będziemy musieli znaleźć odpowiednie strategie do pokonania każdego bossa. Podczas walki gracz będzie mógł zmieniać pole bitwy, przykładowo będziemy mogli zaciągnąć potwora pod dom naszego sąsiada, by razem z nim walczyć przeciwko poczwarze. W Little Town Hero gracz musi wykazać się zmysłem taktycznym.

 

TRAILER

 

 

 

Na temat