Lost in Random Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Lost in Random miało swoje 5 minut podczas EA Play. Mroczna przygodówka ukaże się 10 września

Electronic Arts ogłosiło podczas dzisiejszego wydarzenia EA Play, że Lost…

22 lipca 2021

Electronic Arts ogłosiło podczas dzisiejszego wydarzenia EA Play, że Lost in Random zadebiutuje 10 września na Nintendo Switch oraz innych platformach. Nowy projekt studia Zoink intryguje gotyckim stylem artystycznym mocno inspirowanym twórczością Tim’a Burtona.

 

 

Pokazany dzisiejszego dnia zwiastun po raz pierwszy prezentuje unikalną walkę w Lost in Random. W skrócie jest to połączenie akcji w czasie rzeczywistym z turową rozgrywką wykorzystującą karty do gry. Lost in Random toczy się w „Królestwie Losu” – makabrycznym świecie, w którym mieszkańcy tego świata są związani straszliwym przeznaczeniem; decydują o swojej przyszłości rzucając kostką. Gracze wyruszają w przygodę jako protagonistka Even. Na domiar złego, jej siostra Odd została właśnie schwytana przez królową. Bohaterka wyrusza więc w  przygodę z nowym przyjacielem, który jest żyjącą kostką do gry o imieniu Dicey, aby uratować swoją siostrę, a może nawet powstrzymać bezwzględną królową.

 

Lost in Random jest częścią wydawnictwa EA Originals. Jest to odłam EA, który współpracuje ze twórcami indie wydając bardziej kreatorskie projekty. Rocket Arena, Sea of Solitude, Unravel Two, czy Fe to wcześniejsze gry wydane przez EA Orginals dostępne dla posiadaczy Nintendo Switch.

 

Pre-ordery na Lost in Random w edycji na Nintendo Switch mają być dostępne jeszcze dzisiaj dla cyfrowej wersji. Podczas EA Play nie zostało ogłoszone, czy kolejny projekt EA Originals zadebiutuje także w fizycznym wydaniu.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *