NewsRecenzja
NewsArtykuł

Majówka, sezon weselny i wiele innych atrakcji zawita do Animal Crossing: New Horizons

Nintendo ogłosiło kolejną dużą sezonową aktualizację do Animal Crossing: New…

26 kwietnia 2021

Nintendo ogłosiło kolejną dużą sezonową aktualizację do Animal Crossing: New Horizons. Najnowszy bezpłatny update ma się ukazać w środę 28 kwietnia. Aktualizacja doda nadchodzące wydarzenia, takie jak Dzień Majowy, Międzynarodowy Dzień Muzeów, sezon weselny, a także kilka nowych sezonowych przedmiotów w sklepie Nook’a.

 

Lista nadchodzących wydarzeń w Animal Crossing: New Horizons

  • May Day (od 29 kwietnia do 7 maja): Skorzystaj z biletu na majówkę i zwiedź  wyspę w okresie od 29 kwietnia do 7 maja. Bilety te są jednorazowe, więc odpowiednio zaplanuj swoją podróż.
  • International Museum Day (od 18 do 31 maja) : Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Muzeów, gracze mogą wziąć udział w Stamp Rally w dniach 18-31 maja. Po rozmowie z Blathersem i otrzymaniu specjalnego samochodu do pieczątek, gracze mogą oglądać ryby, owady, skamieniałości i dzieła sztuki podczas zbierania znaczków jako różnych eksponatach muzealnych.
  • Wedding Season (od 1 do 30 czerwca) : Odkąd Reese i Cyrus pobrali się w czerwcu tradycją jest robienie zdjęć ślubnych na wyspie Harveya zawsze w czerwcu. Spotkaj się z nimi na wyspie i pomóż w robieniu uroczych zdjęć.

 

New Horizon otrzyma również sporo sezonowych przedmiotów, ograniczonych czasowo. Dostępne będą przedmioty z okazji Dnia Dziecka w Japonii, corocznej imprezy serowej w Wielkiej Brytanii, Dnia Matki i Dnia Ojca wprowadzając wiele fantastycznych rzeczy. Powrócą też znane z wcześniejszych aktualizacji turnieje wędkarskie i wydarzenia związane z łapaniem owadów.

 

Animal Crossing: New Horizons jest dostępne od 20 marca 2020 ekskluzywnie na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *