NewsRecenzja
NewsArtykuł

Majówka, sezon weselny i wiele innych atrakcji zawita do Animal Crossing: New Horizons

Nintendo ogłosiło kolejną dużą sezonową aktualizację do Animal Crossing: New…

26 kwietnia 2021

Nintendo ogłosiło kolejną dużą sezonową aktualizację do Animal Crossing: New Horizons. Najnowszy bezpłatny update ma się ukazać w środę 28 kwietnia. Aktualizacja doda nadchodzące wydarzenia, takie jak Dzień Majowy, Międzynarodowy Dzień Muzeów, sezon weselny, a także kilka nowych sezonowych przedmiotów w sklepie Nook’a.

 

Lista nadchodzących wydarzeń w Animal Crossing: New Horizons

  • May Day (od 29 kwietnia do 7 maja): Skorzystaj z biletu na majówkę i zwiedź  wyspę w okresie od 29 kwietnia do 7 maja. Bilety te są jednorazowe, więc odpowiednio zaplanuj swoją podróż.
  • International Museum Day (od 18 do 31 maja) : Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Muzeów, gracze mogą wziąć udział w Stamp Rally w dniach 18-31 maja. Po rozmowie z Blathersem i otrzymaniu specjalnego samochodu do pieczątek, gracze mogą oglądać ryby, owady, skamieniałości i dzieła sztuki podczas zbierania znaczków jako różnych eksponatach muzealnych.
  • Wedding Season (od 1 do 30 czerwca) : Odkąd Reese i Cyrus pobrali się w czerwcu tradycją jest robienie zdjęć ślubnych na wyspie Harveya zawsze w czerwcu. Spotkaj się z nimi na wyspie i pomóż w robieniu uroczych zdjęć.

 

New Horizon otrzyma również sporo sezonowych przedmiotów, ograniczonych czasowo. Dostępne będą przedmioty z okazji Dnia Dziecka w Japonii, corocznej imprezy serowej w Wielkiej Brytanii, Dnia Matki i Dnia Ojca wprowadzając wiele fantastycznych rzeczy. Powrócą też znane z wcześniejszych aktualizacji turnieje wędkarskie i wydarzenia związane z łapaniem owadów.

 

Animal Crossing: New Horizons jest dostępne od 20 marca 2020 ekskluzywnie na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *