Mario & Sonic at Olimpic games Tokio 2020
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mario i Sonic na Olimpiadzie. Sportowe produkcje od Segi

Podczas dzisiejszego Sega Fes 2019, zostały zapowiedziane dwie nowe produkcje…

30 marca 2019

Podczas dzisiejszego Sega Fes 2019, zostały zapowiedziane dwie nowe produkcje sportowe, gdzie w jednej główne skrzypce grać będą Mario oraz Sonic.

 

Już w przyszłym roku odbędą się igrzyska sportowe w Tokio. Z tej okazji Sega zapowiedziała wydanie aż 2 gier które będą promować nadchodzące wydarzenie sportowe.

Pierwszą z gier jest wariacja Olimpiady i znanych bohaterów gier. Mario oraz Sonic wraz z całą gromada znajomych walczyć będą o złote medale w różnorakich dyscyplinach olimpijskich. Na poniższym filmie możemy zauważyć m.in. Lugiego czy Peach więc można liczyć na gwiazdorską obsadę tej produkcji. Z pokazanych dyscyplin można wymienić biegi, skok w dal czy mecz tenisowy. Mario & Sonic at the Olympic Games ma pojawić się tej zimy na konsoli Nintendo Switch.

 

Drugą pokazana produkcją przez Sega jest Tokyo 2020 Olympics. Będzie to oficjalna gra Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. Na graczy czekać będzie szereg konkurencji stanowiących odzwierciedlenie olimpijskich dyscyplin sportowych. Produkcja ta zadebiutować ma w 2020 roku na wszystkich dostępnych platformach.

 

Trailer prezentujący nadchodzące gry sportowe od Segi:

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *