Mario Kart 9 Nintendo Switch plotka
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mario Kart 8 Deluxe: Ostatnia fala tras w Booster Course Pass już w przyszłym tygodniu

Zgodnie z najnowszymi informacjami opublikowanymi na stronie Nintendo, gra Mario…

2 listopada 2023

Zgodnie z najnowszymi informacjami opublikowanymi na stronie Nintendo, gra Mario Kart 8 Deluxe już w przyszłym tygodniu otrzyma ostatnią falę tras w ramach pakietu Booster Course Pass. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów tej popularnej gry wyścigowej!

 

 

Booster Course Pass to dodatek, który oferuje graczom nowe 48 trasy, postacie i pojazdy. Ostatnia fala tras, która zostanie udostępniona wkrótce, zapowiada się niezwykle ekscytująco. Gracze będą mieli okazję wziąć udział w niezapomnianych wyścigach na zupełnie nowych trasach, które zapewnią im dawkę adrenaliny i doskonałą zabawę.

W ramach ostatniej fali Booster Course Pass, gracze będą mieli okazję przemierzyć aż osiem nowych tras, które obiecują niezapomniane wyścigi. Są to:

1. Daisy Circuit – malownicza trasa inspirowana postacią Daisy, zapewniająca wyścigi pełne zwrotów akcji.

2. Rainbow Road – klasyczna trasa, która została odświeżona i oferuje jeszcze większe wyzwania i wrażenia wizualne.

3. Madrid Drive – trasa umiejscowiona w hiszpańskim mieście, która z pewnością zapewni emocjonujące wyścigi i piękne krajobrazy.

4. Piranha Plant Cove – egzotyczna trasa, w której gracze będą rywalizować wśród jaskrawych kolorów i pułapek związanych z rośliną Piranha.

5. Rome Avanti – trasa przenosząca graczy do stolicy Włoch, gdzie czekają na nich zakręty i wyzwania charakterystyczne dla tego miasta.

6. DK Mountain – trasa inspirowana postacią Donkey Konga, która przeniesie graczy w góry pełne skoków i wyzwań.

7. Bowser Castle – mroczne zamczysko Bowsera, pełne pułapek i intrygujących detali architektonicznych, które z pewnością zapewnią ekscytujące wyścigi.

8. Rosalina’s Ice World – zimowa trasa, w której gracze będą mieli okazję ścigać się po lodowych krajobrazach inspirowanych postacią Rosaliny.

 

Te osiem nowych tras zapewni jeszcze większą różnorodność i wyzwań dla graczy Mario Kart 8 Deluxe. Czy jesteście gotowi na te nowe przygody? Przygotujcie się na emocjonujące wyścigi i odkrywanie każdej z tych unikalnych tras!

 

Mario Kart 8 Deluxe to jedna z najpopularniejszych gier na konsolę Nintendo Switch. Zawiera wiele emocjonujących trybów rozgrywki, a także umożliwia rywalizację z przyjaciółmi zarówno lokalnie, jak i online. Dzięki dodatkowym trasom z Booster Course Pass, gracze będą mieli jeszcze więcej możliwości do odkrycia i jeszcze większą różnorodność wyzwań.

Jeśli jesteś fanem Mario Kart 8 Deluxe, to nie możesz przegapić ostatniej fali, jak i całego ogromnego dodatku Booster Course Pass! Przygotuj się na nowe wyzwania i emocje, które czekają na Ciebie już wkrótce. Nie pozostaje nic innego, jak czekać niecierpliwie na ten długo wyczekiwany dodatek, który zadebiutuje już, w przyszłym tygodniu.

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *