Mario Kart Live Home Circuit
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mario Kart Live: Home Circuit nie umarło! Nintendo wydało nową aktualizację z trybem wieloosobowym na podzielonym ekranie

Ponad rok po premierze Mario Kart Live: Home Circuit otrzymało…

18 listopada 2021

Ponad rok po premierze Mario Kart Live: Home Circuit otrzymało niespodziewaną aktualizację. Tak, jesteśmy w szoku tak samo jak Ty! Chyba wszystkim wydawało się, że ten projekt podobnie jak Nintendo Labo poszedł w zapomnienie w siedzibie Nintendo, a gra właśnie została zaktualizowana do wersji 2.0.

 

Nintendo wydało naprawdę dużą aktualizację do Mario Kart Live: Home Circuit, dodając do gry sporo nowej zawartość i dodatkowe tryby dla wielu graczy. Wyróżniającymi się funkcjami wersji 2.0.0 są tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie, który pozwala grać ramię w ramię z kimś innym na tym samym ekranie w trybie zadokowanym, umożliwiając graczom użycie pojedynczego Joy-Con do kontrolowania jednego gokarta.

Dostępny jest również nowy tryb Relay Race, który pozwala na rozgrywkę wieloosobową przy użyciu tylko jednego gokarta. Od dwóch do czterech graczy może wybrać własne postacie, przełączając się między nimi po każdym okrążeniu. Ponadto aktualizacja dodaje nowy turniej o nazwie Luigi Cup wraz z trzema nowymi trasami; Windmill Meadows, Music Broadway oraz King Boo’s Courtyard.

 

Wydaje się, że Nintendo chce jeszcze raz przypomnieć graczom o Mario Kart Live: Home Circuit z uwagi na zalegające w magazynach i sklepach duże ilości egzemplarzy. Nowa aktualizacja może przekonać graczy do powrotu lub nowych graczy do zainteresowania się eksperymentem Nintendo w technologii AR.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *