Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Mario + Rabbids Sparks of Hope zapowiedziane! Kontynuacja szalonej gry taktycznej zmierza na Switcha

Aktualizacja #1 Oficjalnie. Mario i Króliki powracają by ocalić galaktykę!…

12 czerwca 2021

Aktualizacja #1

Oficjalnie. Mario i Króliki powracają by ocalić galaktykę!

W dniu dzisiejszym podczas Ubisoft Forward, firma Ubisoft ogłosiła, że Mario, kórlicza Peach i ich przyjaciele wracają w kosmicznej przygodzie w grze Mario + Rabbids Sparks of Hope. Gracze wyruszą na epicką wyprawę celem przywrócenia porządku. Tymczasem Cursa, tajemnicza i złośliwa istota, wykrzywia planety swoim złowrogim wpływem. Nasi bohaterowie wspólnie odkryją niewiarygodne światy i będą walczyli z wrogami w innowacyjnych walkach łączących taktykę turową i ruch w czasie rzeczywistym z udziałem ekstrawaganckiej drużyny bohaterów. Mario + Rabbids Sparks of Hope będzie dostępne na całym świecie na Nintendo Switch w roku 2022.

 

Podczas tej przygody zwiedzicie i odkryjecie liczne planety pełne dziwnych mieszkańców i zabawnych sekretów. Po drodze przechytrzycie wrogów korzystając z innowacyjnego systemu walki łączącego taktykę turową i akcję w czasie rzeczywistym. Przejmijcie kontrolę nad bohaterami, zaskoczcie wrogów, wykonujcie wspólne skoki, kryjcie się za osłonami… i do maksimum wykorzystajcie każdą turę w taktycznych, dynamicznych walkach.

 

Zwiastun premierowy Mario + Rabbids Sparks of Hope

Zwiastun prezentujący rozgrywkę Mario + Rabbids Sparks of Hope

Oficjalna okładka:

 


Plotki znowu okazały się prawdą. Kontynuacja Mario + Rabbids: Kingdom Battle została dodana na oficjalną stronę Nintendo. Gra nosi podtytuł Sparks of Hope, a przewidywana data premiery została ustalona na 2022 rok. Prezentacja Ubisoftu z okazji E3 ma mieć miejsce dopiero dzisiaj o 21:00, jednak już teraz możemy podziwiać pierwsze screeny z nadchodzącej gry z uniwersum Mario i Królików. Dodatkowo strona zdradza nam kilka kluczowych elementów z gry:

 

Połącz siły z Mario, Luigim, Princess Peach, Kórlikiem Peach, Kórlikiem Luigim i ich przyjaciółmi w galaktycznej podróży, aby pokonać wrogą istotę i ocalić towarzyszy Sparka. Eksploruj planety w całej galaktyce, odkrywając tajemnicze sekrety i fascynujące zadania!

 

  • Zbuduj swój wymarzony zespół z trzema bohaterami z dziewięcioosobowej eklektycznej listy.
  • Pokonaj wszystkich nowych bossów, a także kilku znajomych wrogów w całej galaktyce.
  • Uratuj urocze Iskry w całej galaktyce, które zapewniają różne, pomocne w walce moce.
  • Uwolnij umiejętności swoich bohaterów, ale używaj przy tym strategii – dobijaj wrogów, wskakuj na sojuszników i chowaj się za osłonami.

Z opisu wynika, że akcja gry będzie działa się w różnych miejscach w galaktyce, więc w grę może wchodzić podróż kosmiczna! Iskry przypominają te z Mario Galaxy, dodatkowo na grafice możemy znaleźć Rosalinę, która również pojawiła się w tej grze. Rozgrywka niewiele będzie różnić się od poprzednika – największą zmianą mogą okazać się iskry, które dają dodatkowe moce podczas walki.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *