Marvel's Guardians of the Galaxy Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Marvel’s Guardians of the Galaxy potwierdzone na Nintendo Switch jako… Cloud Version

Marvel’s Guardians of the Galaxy zostało dziś ogłoszone w wersji…

15 czerwca 2021

Marvel’s Guardians of the Galaxy zostało dziś ogłoszone w wersji na Nintendo Switch. Grę oficjalnie zaprezentowano podczas niedzielnej prezentacji Square Enix na E3. Gra będzie dostępna w chmurze, co zostało potwierdzone przez japoński oddział Nintendo, który opublikował poniższy zwiastun na swoim kanale YouTube.

 

 

Marvel’s Guardians of the Galaxy to trzecioosobowa narracyjna przygodówka dla jednego gracza, w której wcielisz się w Petera Quilla, znanego również jako Star-Lord. Produkcję ze świata Marvela wyróżniają wybory gracza, które wpływają na fabułę. Chociaż historia ma tylko jedno zakończenie, decyzje, które podejmujesz jako Star-Lord, wpłyną na sposób, w jaki rozegrają się kluczowe punkty fabuły. Oczywiście nie każdy członek Strażników Galaktyki zgodzi się z twoimi wyborami, więc spodziewaj się, że wywołają one pewne rozłamy i niesnaski.

Potwierdzenie Marvel’s Guardians of the Galaxy Cloud Version na Nintendo Switch pochodzi z dzisiejszej prezentacji Nintendo Direct E3 2021. Strażnicy Galaktyki ukażą się 26 października na Switchu.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *