NewsRecenzja
NewsArtykuł

Masahiro Sakurai: Trudno będzie posunąć serię Super Smash Bros. dalej

Masahiro Sakurai, reżyser serii Super Smash Bros., w nowym filmie…

31 października 2023

Masahiro Sakurai, reżyser serii Super Smash Bros., w nowym filmie opublikowanym na swoim kanale YouTube, omówił przyszłość serii i stwierdził, że będzie trudno posunąć serię dalej niż w przypadku Super Smash Bros. Ultimate.

 

 

Sakurai powiedział: „Jeśli chodzi o to, co przyniesie przyszłość dla serii Smash Bros., tego nawet ja nie jestem pewien. Uważam, że udało nam się naprawdę zadowolić ludzi tymi grami, ale teraz, gdy Smash Bros. stało się potężne pod względem rozmiaru, trudno jest sobie wyobrazić, żeby taki wzrost mógł się powtórzyć. Za każdym razem udawało nam się stworzyć grę, której wcześniej uważałem za niemożliwą, więc nie mogę powiedzieć na pewno, że nie będzie kolejnej, ale myślę, że będzie trudno posunąć to dalej niż dotychczas.”

 

Seria Super Smash Bros. sprzedała się w ponad 73 milionach egzemplarzy do czerwca 2023 roku, a najnowsza odsłona, Super Smash Bros. Ultimate na Nintendo Switch, jest najlepiej sprzedającą się częścią z 31,77 miliona sprzedanych egzemplarzy.

 

Choć Sakurai nie ujawnił konkretnych planów na przyszłość serii, jego wypowiedź sugeruje, że twórcy mogą napotykać trudności w dalszym rozwoju serii. Czy to oznacza, że nie będzie kolejnej odsłony Super Smash Bros. czy może twórcy będą musieli znaleźć nowe sposoby, aby zaskoczyć fanów? Czas pokaże.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *