Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Mass Effect Trilogy Remastered w ofercie portugalskiego sklepu. Prezentacja już jutro podczas Direct Partner Showcase?!

Od wielu miesięcy słyszymy plotki o planowanym wydaniu Mass Effect…

16 września 2020

Od wielu miesięcy słyszymy plotki o planowanym wydaniu Mass Effect Trilogy Remastered od Bioware i EA. Teraz renomowany portugalski sklep Gaming Replay umieścił tę kolekcję na Nintendo Switch w swojej ofercie!

 

Strona portugalskiego sklepu aktualnie przeżywa oblężenie i jej serwery chyba tego nie wytrzymały. Jednak nam udało zrobić się screena dla oferty Mass Effect Trilogy na Switcha:

 

 

Portugalski sklep oprócz edycji na Nintendo Switch, umieścił wyczekiwany przez fanów remaster trylogii Mass Effect także dla PS4 oraz Xbox One. Strona gry zawiera kilka szczegółów na temat produkcji, które sugerują że gra zostanie wydana już w październiku 2020 w cenie 49,99 euro. Możliwe jest także składanie pre-orderów dla tego tytułu.

 

Gra była wielokrotnie wspominana przez dziennikarza VentureBeat – Jeffa Grubba w ciągu ostatnich kilkunastu tygodnii, a on wcześniej już zasugerował, że celem EA jest październikowa data premiery.

 

Ogłoszenie jutrzejszej prezentacji Nintendo Direct Mini – Partner Showcase i umieszczenie Mass Effect Trilogy Remastered w portugalskim sklepie nie wygląda na przypadek. Prawdopodobnie otrzymali już wiadomość o planowanym wydaniu kolekcji Mass Effect na Switchu i omyłkowo (lub nie!) dodali ją do swojej oferty. Jutrzejszy pokaz może obfitować w naprawdę wiele ciekawych zapowiedzi!

 

Myślisz, że Mass Effect Trilogy Remastered zostanie jutro ogłoszone? Czekamy na wasze komentarze!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *