NewsRecenzja
NewsArtykuł

Master Chief dołącza do Fortnite

Epic Games od jakiegoś czasu lubi dodawać coraz to nowe…

13 grudnia 2020

Epic Games od jakiegoś czasu lubi dodawać coraz to nowe postaci z popularnych gier do swojej najbardziej dochodowej produkcji. Uważasz, że Kratos wyginający się niczym laski z anime albo tańczący disco to wystarczający cringe? Oto nadchodzi kolejna postać, która dołączy do wesołej gromadki Fortnite. Sam pomysł pewnie znajdzie tylu zwolenników, co przeciwników.

 

Dwa dni temu Epic Games potwierdziło, że w sklepie Fortnite będzie dostępna skórka głównego protagonisty z serii gier Halo będących tytułem ekskluzywnym dla Xboxa.

 

 

Master Chief będzie dostępny za 1500 V-dolców, natomiast cały set zawierający dodatkowo zbierak, holograficzną czaszkę obcego Elite i lotnię będzie można zakupić w cenie 2600 V-dolców.

 

Dla fanów Fortnite ciekawą informacją może być również fakt kolaboracji z The Walking Dead. Już niedługo dostępna będzie skórka Daryl`a Dixon`a i Michonne.

 

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *