Kingdom Hearts: Melody of Memory Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Melody of Memory to nowa rytmiczna gra z serii Kingdom Hearts. Tytuł trafi na Nintendo Switch

Square Enix ogłosiło właśnie Kingdom Hearts: Melody of Memory, rytmiczną…

16 czerwca 2020

Square Enix ogłosiło właśnie Kingdom Hearts: Melody of Memory, rytmiczną grę, która pojawi się na Nintendo Switch. Będzie to debiut Sory i jego Disney-przyjaciół na konsoli Nintendo!

 

Zaprezentowany przez Square Enix zwiastun prezentuje nie tylko Sorę, Donalda i Goofy’ego, ale także Riku, Kairi, Herculesa, Aladdina i inne ulubione postacie fanów z serii Kingdom Hearts:

 

 

Kingdom Hearts: Melody of Memory jest w fazie rozwoju i zostanie wydany na Switchu jeszcze w tym roku. Większość gier Kingdom Hearts to RPG akcji, jednak w tym przypadku Square Enix zupełnie zmieniło główne założenia gry. Tym razem będzie to rytmiczna produkcja, w której gracze na uderzaniu w klawisze wedle rytmu muzyki.

 

Tytuł będzie zawierał ogromny katalog ponad 140 piosenek, w tym znanych motywów muzycznych z serii Kingdom Hearts oraz filmów Disneya. Znane postacie Disneya pojawią się również jako pomocnicy Sory przy przemierzaniu kolejnych poziomów.

 

Wraz z ujawnieniem Kingdom Hearts: Melody of Memory nasuwa się dość jedno ważne pytanie. Czy inne, świetne produkcje z serii w niedalekiej przyszłości również pojawią się na konsoli Nintendo Switch?! Bądźmy dobrej myśli!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *