NewsRecenzja
NewsArtykuł

Metroid Dread amiibo opóźniony w Europie. Figurki pojawią się w sprzedaży dopiero 5 listopada

Europejski oddział Nintendo poinformował fanów, którzy czekali na 2-pak amiibo…

22 września 2021

Europejski oddział Nintendo poinformował fanów, którzy czekali na 2-pak amiibo Samus i  EMMI, że figurka pojawi się w sprzedaży dopiero 5 listopada, tym samym nie pokryje się z premierą Metroid Dread w październiku.

 

 

Z powodu nieprzewidzianych opóźnień w dostawach, 2-pak Metroid Dread amiibo zostanie wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii i Europie 5 listopada. Metroid Dread będzie nadal dostępny na Nintendo Switch 8 października, jak pierwotnie planowano. Przepraszamy za opóźnienie. – czytamy w komunikacie twitterowym koncie Nintendo of Europe

 

Na szczęście opóźnienie amiibo nie wpłynie na premierę Metroid Dread. Nintendo potwierdziło, że gra zostanie wydana w planowanym terminie (8 października), ale zestaw zawierający dwie figurki amiibo przedstawiające Samus Aran i robota EMMI pojawi się później – 5 listopada.

Opóźnienie wydania amiibo może wpłynąć na jej sprzedaż, ponieważ zeskanowanie figurki podczas gry w Metroid Dread daje graczom pomocną dłoń w postaci dodatkowego paska życia, czy extra amunicji.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *