Metroid Fusion GBA Nintendo Switch Online
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Metroid Fusion zostanie dodany do biblioteki Game Boy Advance w przyszłym tygodniu

W zeszłym miesiącu podczas Nintendo Direct ogłoszono rozwinięcie Nintendo Switch…

3 marca 2023

W zeszłym miesiącu podczas Nintendo Direct ogłoszono rozwinięcie Nintendo Switch Online + Expansion Pack udostępniając abonentom szereg klasycznych gier z Game Boy Advance. Po zapewnieniu premierowych tytułów Nintendo właśnie ogłosiło, że kolejnym tytułem, który trafi do biblioteki GBA jest kultowy Metroid Fusion. Produkcja trafi do usługi już 9 marca!

 

 

Udzielając wsparcia misji na planecie SR388, międzygwiezdna łowczyni nagród Samus Aran zostaje zaatakowana przez pasożyta X, organizm zdolny do naśladowania zdolności każdej istoty, którą zainfekuje. Bliska śmierci Samus zostaje uratowana dzięki szczepionce wykonanej z DNA ostatniego Metroida – jedynego naturalnego drapieżnika pasożyta X. Kiedy X rozprzestrzenił się na stację badawczą na orbicie wokół SR388, osłabiona Samus jest zmuszona eksterminować ich wszystkich… lub zginąć.

 

Czwarta gra z sagi 2D Metroid będzie dostępna dla abonentów droższego Nintendo Switch Online + Expansion Pack już od przyszłego tygodnia. Wprowadzenie Metroid Fusion będzie nie lada gratką dla osób, które ograły wydane na Switchu w 2021 roku Metroid Dread, które jest kontynuacją Fusion.

Dodanie Fusion pozwoli teraz graczom cieszyć się wszystkimi pięcioma częściami głównej sagi 2D na jednej platformie. Oryginalny Metroid jest w aplikacji NES, Metroid II jest w aplikacji Game Boy, Super Metroid jest w aplikacji SNES, a Metroid Dread jest dostępny na Nintendo Switch.

 

Warto zaznaczyć, że dostęp do Metroid Fusion otrzymają tylko posiadacze droższego pakietu abonamentu online Expansion Pack. Roczny abonament NSO + Expansion Pack kosztuje 170 złotych.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *