Minecraft Dungeons Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Minecraft Dungeons z oficjalną datą premiery i nowym zwiastunem

Po dość długim okresie oczekiwaniu Mojang potwierdził wreszcie datę premiery…

31 marca 2020

Po dość długim okresie oczekiwaniu Mojang potwierdził wreszcie datę premiery dla Minecraft Dungeons. Zgodnie z tweetem udostępnionym na oficjalnym kanale gry dowiedzieliśmy się, że spin-off niesamowicie popularnego Minecrafta pojawi się 26 maja na konsoli Nintendo Switch oraz innych platformach.

 

 

Wraz z wyczekiwanym przez fanów ogłoszeniem, otrzymaliśmy także krótki, bo tylko 15 sekundowy zwiastun który można sprawdzić powyżej. Ogłoszony w 2018 roku roguelike osadzony w uniwersum Minecraft pierwotnie miał zostać wydany w kwietniu tego roku. Jednak globalna pandemia koronawirusa wpłynęła na przebieg prac zespołu podczas tworzenia tej produkcji i zmusiła twórców o przesunięcie premiery na kolejny miesiąc.

 

Minecraft Dungeons, zupełnie nowa przygodowa gra akcji w świecie Minecraft inspirowana klasycznymi dungeon crawlerami! Rzuć wyzwanie podziemiom w pojedynkę lub razem z przyjaciółmi! Jednocześnie nawet czworo graczy może wspólnie ruszyć w bój w trybie kooperacji online i lokalnej. Zrób użytek z broni białej, trzymaj się z tyłu i szyj do wrogów z łuku lub rusz prosto na wrogów, wzbudzając strach swym ciężkim pancerzem. Spersonalizuj swoją postać i odblokuj niepowtarzalne przedmioty oraz zaklęcia, dzięki którym wykonasz potężne ataki specjalne. Przemierzaj pełne akcji i skarbów poziomy, by wypełnić swoją misję: uratować mieszkańców wioski i pokonać złego Arch-Illagera! – tak oficjalna strona gry opisuje nadchodzące Minecraft Dungeons.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *