NewsRecenzja
NewsArtykuł

Monster Hunter Rise i Monster Hunter Stories 2 z premierą w przyszłym roku

Zgodnie z przeciekami, które pojawiły się kilka godzin przed Nintendo…

17 września 2020

Zgodnie z przeciekami, które pojawiły się kilka godzin przed Nintendo Direct Mini w trakcie pokazu zaprezentowany został Monster Hunter Rise, który swoją premierę będzie miał już 26 marca 2021 roku.

 

Zgodnie z tym, co donosił jeden z informatorów gra okazuje się być mocno inspirowana japońską kulturą. Do dyspozycji gracza będzie również hak, który pozwoli na eksplorowanie rozbudowanego otwartego świata i dostawania się nawet na najwyższe klify.

 

Na tym jednak nie koniec, jeśli chodzi o uniwersum Monster Hunter, ponieważ latem 2021 roku na Switcha trafi również Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin stworzony przy pomocy techniki cel-shadingu. Będzie to bardziej gabularny spin-off serii, który pozwoli graczowi wcielić się ujeżdżacza bestii imieniem Red, który prowadzi śledztwo dotyczące znikania Rathalosów ze swojego naturalnego środowiska.

 

Co więcej, Capcom zaznaczył również, że będzie pewna kompatybilność pomiędzy obydwoma wspomnianymi tytułami, jednakże nie wiadomo do końca na czym ona miałaby polegać.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *