NewsRecenzja
NewsArtykuł

Moon Studios chciałoby zobaczyć Ori w Super Smash Bros. Ultimate

Posiadacze Switcha uwielbiają serię „Ori”, której dwie części Ori and…

10 października 2020

Posiadacze Switcha uwielbiają serię „Ori”, której dwie części Ori and the Blind Forest oraz od niedawna Ori and the Will of the Wisps dostępne są do zakupy w sklepie eShop. Moon Studios – ekipa stojąca za jednymi z najlepszych gier Metroidvania, chciała by jeszcze więcej Ori na Nintendo Switch. I nie mówimy tutaj o kolejnej części gier (choć nigdy nic nie wiadomo!), tylko o dodaniu duszka Ori jako jedna z dodatkowych postaci do kultowej bijatyki Super Smash Bros. Ultimate.

 

W wywiadzie dla IGN, współzałożyciel Moon Studios, Gennadiy Korol, powiedział fanom Ori, aby skontaktowali się w tej sprawie z Philem Spencerem – szefem Xbox, jeśli chcą zobaczyć ich herosa w Smash Bros. Ultimate:

 

Myślę, że wszyscy w Moon KOCHALIBYŚMY zobaczyć Ori w Smash i uważamy, że zestaw ruchów i mechanika walki Oriego byłyby niezłą zabawą. Szczerze myślę, że to mogłoby być niesamowite i powinieneś napisać o tym na Twitterze Phila Spencera!

 

Jeśli kiedykolwiek Ori dołączył by do obsady Smash Bros. Ultimate, była by to już kolejna postać ze stajni Microsoft, po Steve z Minecraft oraz Banjo-Kazooie, która została grywalną postacią we Smash’u.

 

 

Jak widać na powyższej grafice, do Super Smash Bros.Ultimate w najbliższej przyszłości dołączą jeszcze czterech wojowników. Czy jednym z nich będzie duszek Ori? Mamy nadzieję, że tak!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *