Mortal Kombat 1
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Mortal Kombat 1 Reboot zapowiedziany na Nintendo Switch z klasycznymi postaciami i nowym systemem walki

Seria Mortal Kombat powróci triumfalnie na Nintendo Switch wraz z…

18 maja 2023

Seria Mortal Kombat powróci triumfalnie na Nintendo Switch wraz z rebootem kultowej pierwszej gry. W Mortal Kombat 1 pojawią się ulubione postacie fanów, takie jak Shang Tsung, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Kitana, Mileena i Sub-Zero, a jednocześnie wprowadzi nowy system walki, tryby gry i fatality. Premiera Mortal Kombat 1 została ustalona na 19 września.

 

 

Mortal Kombat 1 ma na celu zapoczątkowanie nowej ery dla ukochanej serii, ponieważ sam wszechświat Mortal Kombat odrodzi się i zostanie stworzony przez boga ognia Liu Kanga. Gracze mogą spodziewać się świeżego spojrzenia na klasyczną bijatykę, z całą brutalnością i emocjami, które sprawiły, że oryginał stał się hitem.

Wersja gry Mortal Kombat 1 na konsolę Nintendo Switch da fanom możliwość doświadczenia przeprojektowanej gry na nowoczesnej platformie, z dodatkową wygodą, jaką jest możliwość grania w nią w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem serii, czy nowicjuszem, który jest ciekawy nowego kierunku, to wydanie z pewnością zapewni godziny rozrywki i nostalgii.

W oczekiwaniu na premierę Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch, fani mogą spodziewać się ponownego odwiedzenia swoich ulubionych postaci i odkrycia nowych mechanizmów rozgrywki w tym ekscytującym restarcie. Przygotuj się do bitwy i zaznacz w swoich kalendarzach powrót Mortal Kombat, ponieważ kultowa seria odradza się na Nintendo Switch.

Mortal Kombat 1 zadebiutuje na rynku już we wrześniu. Gra oprócz wydania na Nintendo Switch ukaże się także na PS5, Xbox Series S/X oraz PC. Co ciekawe edycje na PS4 oraz Xbox One nie są w planach wydawcy. Za port gry na konsolę Nintendo odpowiadają studia Shiver Entertainment oraz Saber Interactive0.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *