The Outer Worlds Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Na początku marca zagramy w The Outer Worlds na Nintendo Switch!

Międzygalaktyczny RPG The Outer Worlds od Obsidian Entertainment na Nintendo…

30 stycznia 2020

Międzygalaktyczny RPG The Outer Worlds od Obsidian Entertainment na Nintendo Switch pojawi się wreszcie 6 marca, potwierdził wydawca Private Division.

 

Tytuł kosztować będzie €59.99 lub jego złotówkową równowartość w sklepie internetowym, jak i w wersji pudełkowej. Jednak pudełka, które znajdziesz w sklepach, nie będą zawierać tego czego szukasz – kardridża, tylko kod do pobrania z Nintendo eShop. Aby zagrać w The Outer Worlds na Nintendo Switch, musisz więc pobrać pełną grę i zainstalować na dysku swojej konsoli w obu przypadkach. W chwili pisania tego artykułu nie wiadomo, jak duży będzie rozmiar pliku gry.

 

 

Nie jest to rzadki przypadek, kiedy wydawca gry na Nintendo Switch decyduje się na umieszczenie wyłącznie kodu do pobrania ze sklepu. Podobnie zostało to rozegrane w przypadku nie tak dawno wydanego Overwatch od Blizzard.

 

W „The Outer Worlds” możecie razić przeciwników promieniem zmniejszającym lub uwodzić ich swoją gadką ­­– można grać w dowolny sposób i zostać bohaterem (albo czarnym charakterem) swoich marzeń. Dodatkowo, dzięki Nintendo Switch będziecie teraz mogli zabierać „The Outer Worlds” ze sobą wszędzie – tak Kool Things opisuje ten nadchodzący tytuł w notce prasowej.

 

Za Switchowy port The Outer World odpowiada ekipa Virtuos Games, która wcześniej pracowała nad uznanymi portami L.A. Noire i Dark Souls Remastered na Nintendo Switch. Wybór tego studia z pewnością daje nam gwarancję, że gra będzie odpowiednio przygotowana na swoją premierę.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *