Bioshock The Collection Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Najprawdopodobniej BioShock: The Collection jest w drodze na Nintendo Switch!

Klasyfikacje ocen gier z różnych części świata są naprawdę bardzo…

14 stycznia 2020

Klasyfikacje ocen gier z różnych części świata są naprawdę bardzo dobrym źródłem przecieku nowych gier wydawanych na Nintendo Switch. BioShock: The Collection zostało ocenione w edycji na Nintendo Switch w Tajwanie, co sugeruje, że oficjalny port zremasterowanej trylogii FPS jest w drodze do systemu przenośnego Nintendo.

 

Oprócz całej kolekcji tajwańska tablica ocen gier oceniła także poszczególne zremasterowane gry BioShock dla Switcha, w tym BioShock 1 Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition. Zauważył to użytkownik twittera LootPots:

 

 

BioShock: The Collection zawiera wszystkie wyżej wymienione części BioShock oraz wszystkie wydane DLC, w tym Den Minerva BioShock 2 i Burial at Sea BioShock Infinite.

 

Chociaż ani Nintendo, ani wydawca 2K Games nie potwierdziły istnienia portów BioShock na Nintendo Switch, wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zanim będziemy mogli zagłębić się w świecie Rapture oraz Colombia.

 

Będziemy na bieżąco informować was w tej sprawie. Być może wszystkie niewiadome rozwieje tak wyczekiwany przez wszystkich Nintendo Direct, który powinien odbyć się jeszcze w styczniu.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *