Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered wjedzie 13 listopada na Nintendo Switch

Po wielotygodniowych spekulacjach i przeciekach możemy powiedzieć to na głos….

5 października 2020

Po wielotygodniowych spekulacjach i przeciekach możemy powiedzieć to na głos. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered trafi na konsolę Nintendo Switch 13 listopada. Premiera na hybrydowej konsoli Nintendo odbędzie się tydzień później niż wydanie tej gry na PS4, Xbox One oraz PC.

 

Oficjalny kanał Need for Speed na Youtube opublikował premierowy zwiastun:

 

 

Remaster hitu z 2010 roku od Criterion stworzony we współpracy z Stellar Entertainment zaoferuje unowocześnioną grafikę odpowiadającą dzisiejszym standardom. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered oprócz stałych 30 klatek na sekundę przy 1080p w trybie zadokowanym (720p i 30 kl./s w trybie przenośnym) charakteryzuje się wyższą rozdzielczością modeli, większą liczbą obiektów, większą odległością rysowania obiektów, wyższą rozdzielczością cieni oraz ulepszonymi filmami

 

Główną nowością w Need for Speed: Hot Pursuit Remastered będzie funkcja Cross-Play, umożliwiająca niesamowicie ekscytujące pojedynki pomiędzy graczami na platformach Nintendo Switch, PS4, Xbox One oraz PC. Twórcy zachwalają także system Autolog, który połączy cię ze znajomymi w bezpośrednich starciach i pościgach oraz instynktownie dostarcza nowych wyzwań na podstawie aktywność znajomych!

 

Odświeżona wersje Need for Speed: Hot Pursuit oprócz pełnej zawartości z oryginału (wliczając w to wszystkie DLC) zaoferuje dodatkowe 6 godzin rozgrywki i ponad 30 wyzwań na premierę gry. Będą też zupełnie nowe osiągnięcia, samochody, oraz detaling dla samochodów, a sama gra przez długi okres ma być wspierana przez systematyczne aktualizacje. NfS: Hot Pursuit Remastered posiadać będzie udoskonalony tryb fotograficzny i galeria dla wszystkich maniaków łapania świetnych ujęć. EA robi wszystko by przekonać ponownie graczy do wejścia w świat stróżów prawa i przestępców.

 

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered kosztować będzie 39,99 euro (około 160-180 złotych) i zostanie wydane 13 listopada na konsoli Nintendo Switch fizycznie, jak i cyfrowo. Pre-ordery powinny wystartować już dzisiaj w sklepie Nintendo eShop jak i w większości dystrybutorów.

 

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Need for Speed: Hot Pursuit Remastered.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *