Mortal Kombat 11 Ultimate Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

NetherRealm Studios ogłosiło Mortal Kombat 11 Ultimate na Nintendo Switch. Rambo wkracza do akcji!

Warner Bros. Games oraz NetherRealm Studios ogłosiło dziś Mortal Kombat…

8 października 2020

Warner Bros. Games oraz NetherRealm Studios ogłosiło dziś Mortal Kombat 11 Ultimate, nową, rozszerzoną wersję Mortal Kombat 11, która obejmuje w zasadzie wszystko, co wydano do tej pory w grze. MK 11 Ultimate zostanie wydane 17 listopada na Nintendo Switch oraz konkurencyjne platformy.

 

 

W skład Mortal Kombat 11 Ultimate wejdzie podstawowa wersja gry, Kombat Pack 1 i Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion. Jednak to nie wszystko, ponieważ twórcy ogłosili nowy dodatek  Kombat Pack 2 zawierający następujące postacie; Mileena, Rain i Rambo. Wejdzie on w skład pakietu Mortal Kombat 11 Ultimate, jak i będzie dostepny do zakupu jako pojedyncze DLC dla posiadaczy podstawowej edycji MK 11. Kombat Pack 2 ukaże się tego samego dnia co wersja Ultimate, czyli 17 listopada.

 

Przedsprzedaż Mortal Kombat 11 Ultimate rozpocznie się 15 października w kwocie 59,99 euro. Wersja Ultimate ukaże się tylko cyfrowo, wydawca nie ma w planach wypuszczenia gry w wersji fizycznej. Jeśli posiadasz już swoją kopię MK11 i zdecydujesz się tylko na samodzielny dodatek Kombat Pack 2, musisz liczyć się z wydatkiem 14.99 euro.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *