New Pokemon Snap Pokemon Mix Cafe
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

New Pokemon Snap oraz Pokemon Cafe Mix wkrótce trafią na Nintendo Switch. Kolejne WIELKIE ogłoszenie już za tydzień!

The Pokemon Company podczas dzisiejszej prezentacji miało sporo ciekawych informacji…

17 czerwca 2020

The Pokemon Company podczas dzisiejszej prezentacji miało sporo ciekawych informacji dla wszystkich Switchowych Pokefanów!

 

Podczas prezentacji Pokemon Presents firma Pokemon ujawniła nową grę Pokemon dla Nintendo Switch; New Pokemon Snap. Jest ona oparta na kultowej klasycznej grze z Nintendo 64 z 1999 roku, gdzie głównym zadaniem gracza jest po prostu fotografowanie Pokemonów. Gra jest aktualnie w fazie rozwoju dla Nintendo Switch, a za jej produkcję odpowiada Bandai Namco. Data premiery dla New Pokemon Snap powinna zostać ogłoszona w niedalekiej przyszłości.

Nowa część Pokemon Snap zabierze Cię na wyspy z różnymi lokalizacjami, w tym dżungle, czy plaże, gdzie możesz „badać różne Pokemony w ich naturalnych środowiskach”. Zdjęcia, które zrobisz w grze, zbudują Photodex, który będzie powiększany wraz z uchwyceniem kolejnych stworków.

Trailer New Pokemon Snap:

 

Drugim Pokemon tytułem zmierzającym na Nintendo Switch jest darmowa gra logiczna Pokemon Cafe Mix. To nowy projekt tworzony zarówno dla Nintendo Switch, jak i na telefony komórkowe.

W Pokemon Cafe Mix, wcielasz się w rolę właściciela kawiarni dla Pokemonów. Twoim zadaniem jest podawanie stworkom napojów i posiłków, poprzez rozwiązywanie specjalnych łamigłówek. Polegają one na obracaniu ikon Pokemonów i łączeniu ich ze sobą w jak największej możliwej ilości. Gdy rozwiążesz zagadki i obsłużysz klientów, zwiększy się twoja przyjaźń z Pokemonem. Dzięki temu masz także możliwość odblokowania ulepszeń dla swojej kawiarni i kolejnych Poke-klientów!

Pokémon Café Mix zostanie uruchomiony na Switchu i urządzeniach mobilnych 24 czerwca. Już dzisiaj można pobrać grę na pamięć konsoli oraz telefonów.

 

Zwiastun Pokémon Café Mix:

 

The Pokemon Company nie zapomniało oczywiście o Expansion Pass dla Pokemon Sword and Shield. Jak zapewne wiesz, pierwsza część pod tytułem The Isle of Armor jest od dziś dostępna dla posiadaczy podstawki.

Podczas prezentacji ogłoszone zostało, że mityczny Pokemon Zeraora trafi do bitew Max Raid Battles. Co więcej, jeśli milion graczy go pokona, będziesz mógł otrzymać błyszczącą wersję tego legendarnego Pokemona. Specjalne wydarzenie Max Raid potrwa od 17 do 28 czerwca.

 

Nowy trailer dla The Isle of Armor:

 

Ale to nie wszystko! Na samym końcu prezentacji, prezydent Nintendo zaprosił nas na… kolejną prezentację! Odbędzie się ona już za tydzień, 24 czerwca. 

Według Tsunekazu Ishihara firma wciąż ma asa w rękawie, w postaci „ kolejnego dużego projektu” – którego nie postanowiła dzisiaj ujawniać. Najwidoczniej jest to tak ogromny projekt, że Pokemon Company postanowiło zrobić dla niego specjalną transmisję. Ciekawe, ciekawe… Jak myślicie jaką niespodziankę dla nas szykują?!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *